MMG z decyzją środowiskową dla budowy galerii handlowej w Kołobrzegu

MMG Centers Kołobrzeg, nowy projekt Master Management Group, uzyskał prawomocną Decyzję Środowiskową. Będzie to pierwsze, nowoczesne centrum handlowe w mieście o powierzchni 13,2 tys. mkw. Przyjazny i przemyślany koncept z bogatą ofertą handlowo – usługową i 4-salowym kinem, jest odpowiedzią na stale rosnący popyt mieszkańców Kołobrzegu i turystów. Projekt zostanie zaprezentowany podczas Shopping Center Forum 2018 Exhibition & Awards.

Projekt galerii handlowej Master Management Group w Kołobrzegu, na podstawie Raportu Środowiskowego, otrzymał prawomocną Decyzję Środowiskową. Teraz deweloper aktywnie pracuje nad zakończeniem procesów administracyjnych, aby uzyskać pozwolenie na budowę.

Pozytywna Decyzja Środowiskowa to kolejny etap, który przybliża nas do rozpoczęcia budowy i umacnia nas w przekonaniu, że tworzone przez nas koncepty handlowe są przemyślane i odpowiadają na rosnący popyt. Wybierane przez nas lokalizacje są spójne z długofalową strategią Master Management Group. Nie tylko zarządzamy, ale budujemy atrakcyjne i rentowne projekty. Kołobrzeg to trzecie miasto w Polsce pod względem ilości odwiedzających je turystów, a popyt wśród mieszkańców na ofertę zakupową stale rośnie, o czym świadczy znaczący przyrost zasobów mieszkaniowych. Jest to obecnie kluczowy element rozwoju tego miastatłumaczy Michał Masztakowski, Development Director w Master Management Group.

Nowy projekt Master Management Group w Kołobrzegu usytuowany jest w strategicznym punkcie komunikacyjnym, w pobliżu trasy S6 i drogi krajowej nr 11. Klienci z łatwością dojadą do galerii samochodem, z centrum miasta prowadzi ulica Bolesława Chrobrego, a z regionu doskonałym łącznikiem będzie ulica Krzywoustego.

Trwa komercjalizacja obiektu

W związku z dużym zainteresowaniem najemców powierzchnią handlową w Kołobrzegu, Master Management Group aktywnie komercjalizuje projekt. – Chcemy umożliwić rozwój najemcom, których nie ma jeszcze w mieście i stworzyć komplementarną ofertę zakupową do tej, która już istnieje. MMG Centers Kołobrzeg będzie kompaktową galerią z szeroką ofertą handlowo – usługową. Nie zabraknie marek sportowych i strefy food court z jedzeniem znanych najemców sieciowych. Zależy nam, aby zakupy w naszej galerii były wygodne, dlatego zaprojektowaliśmy prosty system komunikacji i parking na  370 miejsc. Około 50 sklepów znajdzie się na jednym poziomie, będzie plac zabaw i strefa rozrywki – powiedziała Anna Polak, Head of Leasing w Master Management Group.

– Ponadto, wprowadzimy do Kołobrzegu pierwsze, wielosalowe kino Planet Cinema – dodaje.

Autorem projektu i koncepcji architektonicznej MMG Centers Kołobrzeg jest pracownia NMS Architekci z Poznania, która działa na rynku od 2007 roku. Firma zdobyła uznanie na rynku dzięki takim projektom jak: Galeria Pestka w Poznaniu, Galeria Victoria w Wałbrzychu czy też Magnolia Park we Wrocławiu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl