Wola Park z marką Happymum

Po relokacji w Wola Parku ponownie otworzył się sklep marki Happymum. Wynikiem zmiany salon został niemal dwukrotnie powiększony do 85,20 mkw. W nowej lokalizacji szczególna uwaga została skupiona na strefie przymierzalni, wyraźnie oddzielonej od części ekspozycyjnej salonu, dzięki której zakupy w Happymum przebiegają w maksymalnie komfortowych warunkach.

Powiększenie powierzchni ekspozycyjnej pozwoliło na lepszą, pełną prezentację kolekcji odzieży ciążowej Happymum. Dodatkowo w nowym salonie pojawiło się najnowsze „dziecko” twórczyni Happymum – marka Rocky Rabbit. Jest to kolekcja takich samych ubrań dla mam i ich pociech.

Happymum to jedna z największych polskich firm produkujących ubrania ciążowe. Projektując kolekcje marka czerpie z mody to, co najciekawsze, tworząc własny, lekko nonszalancki styl. Firma Happymum używa wyłącznie naturalnych tkanin, w które zaopatruje się u najlepszych producentów.

Ponad 200 sklepów

Centrum Handlowe Wola Park to przyjazne miejsce zakupów, spotkań i rozrywki dla całej rodziny. W swojej ofercie Centrum posiada ponad 200 sklepów (z odzieżą, obuwiem i akcesoriami, kosmetykami, artykułami sportowymi i wyposażeniem wnętrz) oraz punktów usługowych m.in. placówkę Poczty Polskiej. Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek znajdują się Auchan, Castorama, TK Maxx, H&M, Zara i Toys”R”Us. W Wola Parku mieści się też Multikino, klub fitness Calypso i Akademia Tańca M&I Sulewscy. Dodatkowymi udogodnieniami są bezpłatny parking na 3 tys. miejsc, stacja benzynowa oraz stacja rowerowa Veturilo. Częścią obiektu jest też Wola Court, który oferuje powierzchnie biurowe.

Wola Park jest otwarta na dzielnicę i potrzeby lokalnej społeczności. Chce być blisko codziennych spraw mieszkańców – w tym celu współpracuje z władzami dzielnicy oraz lokalnymi instytucjami kulturalnymi i aktywnie włącza się w życie Woli.

Właścicielem Wola Park jest IKEA Centres Poland – wystawca Shopping Center Forum 2018 Exhibition & Awards.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top