Frisco.pl rzuca wyzwanie sklepom stacjonarnym

friscopl-program-lojalnosciowy

Internetowy supermarket Frisco.pl z początkiem marca uruchomił program korzyści „Frisco Owocuje”, który zachęca do częstszych zakupów i nagradza lojalnych klientów. To podobne rozwiązanie z jakich korzystają tradycyjne sieci dyskontów czy super i hipermarketów.

Program od jedynego pure playera e-grocery, dostępny jest tylko i wyłącznie dla kupujących produkty spożywcze w sieci. Frisco.pl udowadnia tym samym, że korzyści zakupów spożywczych online to nie tylko wygoda zamawiania, ceny jak w hipermarketach i dostawa do domu, ale także możliwość bycia nagradzanym za regularne zakupy i korzystania z atrakcyjnych ofert promocyjnych czy rabatów.

– Stworzyliśmy przejrzysty program o prostych zasadach, który ma zachęcić do częstszych zakupów spożywczych online. Jednocześnie uświadamiamy, że kupowanie na Frisco.pl może z powodzeniem stać się alternatywą dla wypraw po zakupy do hipermarketów czy dyskontów. Im częstsze zakupy na Frisco.pl, tym większe korzyści w programie – mówi Katarzyna Kazior, prezes Frisco.pl. – Poprzez program korzyści przekonujemy, że robienie zakupów spożywczych online jest tak samo łatwe i przyjemnie, jak w sklepach stacjonarnych i wcale nie musi oznaczać rezygnacji z atrakcyjnych ofert promocyjnych czy bonusów za regularne zakupy. Tym samym możemy konkurować ze sklepami stacjonarnymi, nie tyko wygodą zamawiania czy szerokim asortymentem, ale również dostępem do szeregu korzyści dla lojalnych klientów – dodaje Katarzyna Kazior.

Alternatywa dla tradycyjnych zakupów

Uruchomienie programu korzyści przez Frisco.pl daje klientom dostęp do szeregu benefitów takich jak obniżki cenowe czy rabaty, które znane są też klientom z sieci stacjonarnych. Jednocześnie wprowadza zupełnie nowe udogodnienia, typowe dla zakupów online. Wraz z „Frisco Owocuje”, najbardziej lojalni kupujący otrzymają szereg benefitów idących w parze z wygodą kupowania produktów spożywczych przez Internet.

Frisco.pl to działający od ponad 11 lat największy supermarket internetowy w Polsce, będący nowoczesną i wygodną alternatywną dla dużych zakupów spożywczych w marketach. Oferuje szeroki asortyment produktów oraz ceny na poziomie hipermarketów. Zapewnia możliwość zrobienia w jednym miejscu kompleksowych zakupów spożywczych z dostawą do domu na umówioną godzinę

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY