Smyk z nowym sklepem w Ostrołęce

Salon sieci Smyk

Sieć sklepów Smyk, oferująca produkty dla dzieci, planuje kolejne otwarcia punktów w centrach handlowych. Najnowszy sklep marki został otwarty na początku marca br., w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce.

– Cieszymy się z uruchomienia nowej placówki w Ostrołęce. Stale rozwijamy naszą sieć sklepów stacjonarnych przede wszystkim z myślą o najmłodszych mieszkańcach polskich miast oraz o ich rodzicach. Wierzymy, że nasi nowi klienci będą zadowoleni zarówno z bogatego asortymentu i wysokiej jakości produktów, jak i z profesjonalnej obsługi naszego zespołu. Życzymy udanych zakupów i dobrej zabawy – mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów Smyk.

Nowo otwarty Smyk należy do sieci sklepów oferujących najszerszy w Polsce wybór zabawek, akcesoriów oraz ubranek dla dzieci w wieku 0-14 lat. Klienci mogą znaleźć tu produkty znanych i cenionych marek, w tym marek własnych Smyka – Cool Club i Smiki.

40 lat na rynku

Przypomnijmy, Smyk w zeszłym roku świętował 40-lecie działalności na rynku.

– Smyk dorósł, i jak każdy 40-latek zmienił się. Jako dojrzała firma stał się bardziej nowoczesny. Smyk to nie tylko sprzedaż stacjonarna, ale także nasz sklep internetowy smyk.com. Smyk 21 wieku to nowoczesne sposoby zamawiania i dostarczania przesyłek, również do wybranych sklepów stacjonarnych, to program lojalnościowy z aplikacją na smartfon zamiast karty, to wirtualne drzewo rodzinne, to obecność w social mediach oraz setki tysięcy zdeklarowanych, wirtualnych fanów i miliony zadowolonych klientów. Smyk to także sklepy oferujące produkty naszych marek własnych poza granicami Polski, również w modelu franczyzowym lub wholesale, działające w Czechach, Chorwacji, Hiszpanii, Katarze, Emiratach Arabskich – mówił Marek Janeczko, Chief Operating Officer i Członek Zarządu Smyka.

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Jej historia sięga roku 1977, kiedy został otwarty Dom Handlowy Smyk. Obecnie sieć sklepów Smyk obejmuje ponad 150 punktów sprzedaży zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych centrach handlowych w Polsce oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy Smyk działają również na Ukrainie i w Rumunii.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY