Ekspansja restauracji Rajskie Jadło

Restauracja Rajskie Jadło

Jasne, przestronne i nowoczesne wnętrze restauracji Rajskie Jadło wzbogaciło ofertę gastronomiczną łódzkiego centrum handlowo-rozrywkowego Sukcesja. Głównym założeniem nowej aranżacji było stworzenie przestrzeni pobudzającej apetyt i kolejnego miejsca spójnego z wizerunkiem sieci bistro Rajskiego Jadła.

Rajskie Jadło, którego znakiem rozpoznawczym są domowe obiady w przystępnych cenach dołączyło do grona najemców łódzkiej galerii. Poszerzyło tym samym ofertę food courtu o klasyczne dania kuchni polskiej. Inwestycja okazała się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. – Zarówno frekwencja, jak i obroty są powyżej naszych oczekiwań – informuje Konrad Podkówka z Rajskiego Jadła.

Ale Rajskie Jadło w Sukcesji wyróżnia się nie tylko ofertą. Uwagę gości zwraca przede wszystkim ogromna deska z logo Rajskiego Jadła, która jest nieodłącznym elementem wystroju każdego bistro tej łódzkiej sieci. – Jest to nasz punkt rozpoznawczy, który nie tylko pozwala odróżnić nas od innych lokali, ale również jest gwarantem polskiego i tradycyjnego jedzenia – dodaje Konrad Podkówka.

Klasyczna aranżacja

Wnętrze Rajskiego Jadła w łodzkiej galerii jest spójne z innymi bistro tej sieci. Jasne i przestronne wnętrze zwraca uwagę już od wejścia. Wykorzystano także ścianę szczytową lokalu, która otrzymała ciekawą aranżację, składającą się z projektów przypinek Rajskiego Jadła, m.in. z napisami #kochampierogi, czy nawiązujących do tradycyjnej, łódzkiej zalewajki.

Rajskie Jadło w łódzkiej galerii zajęło narożny lokal w food courcie, obok Burger Kinga, a naprzeciwko sklepu Sinsay. To już 7. lokal tej działającej od 16 lat łódzkiej sieci. Od pierwszych dni działania goście Sukcesji przekonują się, że prężny rozwój Rajskiego Jadła nie jest dziełem przypadku.

Lokal Rajskie Jadło liczy w sumie 110 mkw. – taka przestrzeń umożliwia nie tylko swobodną obsługę, ale daje także bardzo dobrze zagospodarowane zaplecze, pozwalające na przygotowanie wszystkich dań od podstaw.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY