Mocny początek roku dla Księgarni Świat Książki

Księgarnie Świat Książki nie zwalniają tempa ekspansji. Od początku 2018 roku sieć powiększyła się o kilka nowych lokalizacji. Do połowy marca przybędzie przynajmniej 5 kolejnych.

Rok 2018 sieć Księgarnie Świat Książki rozpoczęły otwarciem księgarni w Polkowicach. Pierwsza w tym roku lokalizacja otwarta została dokładnie 12 lutego. Niedługo potem, bo 28 lutego marka wzbogaciła ofertę Centrum Handlowego Alfa w Grudziądzu, gdzie otworzyła swój pierwszy punkt w mieście. Tego samego dnia księgarnie Świat Książki zadebiutowały w nowootwartej galerii handlowej w Warszawie – Galerii Rondo Wiatraczna. To 15. księgarnia sieci w stolicy kraju.

Nowe otwarcia

Już teraz sieć zapowiada dalszą dynamiczną ekspansję. Do połowy marca br. planowane są otwarcia kolejnych księgarni. Te pojawią się w Bydgoszczy (Galeria Pomorska), Inowrocławiu (Galeria Solna), Rzeszowie (CH Nowy Świat), Tychach (Gemini Park Tychy) oraz we Wrocławiu (CH Borek).

Księgarnie Świat Książki to sieć licząca już ponad 110 salonów na terenie całej Polski, których oferta obejmuje nowości, hity wydawnicze i klasykę – od ambitnych tytułów dla wymagających przez literaturę popularną po książki dla dzieci i podręczniki. Sieć wspiera Duże Rodziny – w księgarniach akceptowana jest Karta Dużej Rodziny, a jej posiadacze mają możliwość skorzystania ze specjalnych rabatów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.