Karuzela Świebodzin sfinalizowała umowę z Intermarche

Karuzela Świebodzin, Retail Concept

Planowana do tej pory  wspólna koncepcja  Parku Handlowego Karuzela  wraz z Intermarche i Bricomarche wschodzi w fazę realizacji. Na nieruchomości zlokalizowanej w Świebodzinie przy ul. Wojska Polskiego i starej trasie A 2  oraz przy głównym rondzie ze stacją paliw Orlen, powstaje nowoczesny park handlowy o powierzchni ponad 14 tys. GLA. Budowa obiektu rozpocznie się jesienią 2018  a otwarcie planowane jest na trzeci kwartał 2019 roku.

Karuzela Świebodzin będzie składała się z: hipermarketu Intermarche o powierzchni ponad 2,9 tys. mkw., marketu budowlanego Bricomarche o powierzchni ponad 1,8 tys. mkw., stacji benzynowej Intermarche, restauracji Mc Donald’s Drive i parku handlowego. Inwestor zaplanował również wygodny parking na ponad 550  samochodów.

Oferta handlowa Karuzeli w Świebodzinie

Karuzela Świebodzin to, jak podkreśla inwestor, starannie przemyślany i odpowiednio zaprojektowany kompleks handlowy. Na obecnym etapie finalizowana jest komercjalizacja parku handlowego, w którym znajdzie się ponad 18 sklepów. Najemcami będą znane sieciowe firmy  z branży: modowej, obuwniczej, sportowej, wyposażenia wnętrz oraz sprzętu rtv i agd. Swoją obecność w projekcie potwierdzili już: Media Expert,  Martes Sport, CCC, Sinsay, Pepco, Happy House , Smyk, Mc Donald’s oraz wiele innych.

Za koncepcję komercyjną i wynajem projektu  Karuzela Świebodzin odpowiedzialna jest firma JB Development Sp. z o.o. Inwestorem strategicznym projektu jest Karuzela Holding Sp. z o.o., która do tej pory zrealizowała wiele obiektów handlowych między innymi galerie handlowe we Wrześni i Wodzisławiu Śląskim oraz  parki handlowe w Lublińcu, Turku i Biskupcu. Firma prowadzi również zaawansowane  prace nad kilkoma nowymi projektami np. Galerią Handlową Karuzela  w Białej Podlaskiej oraz w Kołobrzegu (2019) , rozbudową Karuzeli w Wodzisławiu Śląskim i Lublińcu (2018)  i Parkami Handlowymi we Wronkach, Wągrowcu i Chorzowie. Wynajem obiektów Karuzela Holding prowadzą firmy: JB Development Sp. z o. o  oraz Retail Concept Sp. z o.o.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn