Reaktywacja Matras.pl. Internetowa księgarnia ma nowego operatora

Księgarnia internetowa Matras.pl

Obecnym operatorem marki Matras oraz księgarni Matras.pl jest eCom Group Sp. z o.o. – firma działająca od 2015 r., która prowadzi księgarnie takie jak Znak.com.pl, Woblink.com, Chodnik Literacki, Flow Books, czy Paskarz. Spółka zajmie się wyłącznie reaktywacją sklepu internetowego.

– Spółka eComGroup podjęła się heroicznego zadania uruchomienia księgarni Matras.pl na nowo, nie powtarzając błędów swoich poprzedników – czytamy w komunikacie spółki.

Przedstawiciele eComGroup przekonują, że posiadają niezbędne doświadczenie i pasję, by wskrzesić markę i rozwijać księgarnię internetową Matras.pl. Od lat z sukcesem prowadzą  m.in. marki takie jak Znak.com.pl, czy Woblink.com.

Wersja beta księgarni

Spółka eComGroup zaznacza jednak, że nie reprezentuje, ani nie jest w żaden sposób związana z Matras S.A. – Jesteśmy nowym operatorem (dzierżawimy prawo do korzystania z marki i sklepu internetowego) Matras.pl, ale nie przejęliśmy zobowiązań właściciela marki. Zrobimy to, co możemy by dać księgarni nowego ducha i jakość, nie odpowiadamy jednak za działania naszych poprzedników – wyjaśniają. Firma eCom Group Sp. z o. o. nie odpowiada za zamówienia realizowane przez poprzedniego operatora marki ani za żadne inne działania firmy Matras S.A.

Nowy operator Matras.pl uruchomił już wersję beta nowej odsłony księgarni internetowej. Planuje dalsze zmiany i udoskonalenia w serwisie.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn