Dekada Kraków dla przedszkolaków

Centrum handlowe Dekada Kraków, usytuowane wśród dużych osiedli mieszkaniowych i domów jednorodzinnym kompleksowo odpowiada na potrzeby swoich klientów. Po ponad pięciu latach funkcjonowania stała się nie tylko popularnym miejscem codziennych zakupów, ale również realizacji innych ważnych potrzeb. Dużym powodzeniem cieszy się otwarte w obiekcie przedszkole Happy Kids, a rodzice przedszkolaków stali się lojalnymi klientami krakowskiej Dekady.

– Przedszkole usytuowane w budynku Dekady Kraków jest dla wielu rodziców idealnym wyborem. W drodze do pracy mogą pozostawić swoje pociechy i odebrać je wracając do domu, a tym samym zaoszczędzić czas. Obecność przedszkola wpływa jednocześnie na wzrost footfallu w centrum. Wyraźnie widać przywiązanie rodziców do konkretnych najemców takich jak Rossmann, Pepco, Carrefour czy Empik – mówi Bartosz Soból, Dyrektor Centrum Handlowego Dekada Kraków.

Przedszkole Happy Kids w Dekadzie Kraków funkcjonuje od września 2017 roku. Obecnie uczęszcza do niego około 80 dzieci. Placówka zajmuje powierzchnię blisko 330 mkw., do dyspozycji najmłodszych jeszcze w tym roku zostanie oddany także nowoczesny plac zabaw.

Przedszkole Happy Kids w Dekadzie Kraków
Przedszkole Happy Kids w Dekadzie Kraków

Obiekt typu strip mall

Dekada Kraków to centrum handlowe w formacie convenience, przeznaczone do wygodnych, szybkich zakupów. Doskonała lokalizacja przy ul. Stojałowskiego 6, wśród dużych osiedli czyni obiekt przyjaznym okolicznym mieszkańcom. Na powierzchni najmu 3,4 tys. mkw. znajduje się 15 lokali, galeria dysponuje także parkingiem na 100 miejsc.

Krakowska Dekada to obiekt typu strip mall – jednopoziomowe centrum podzielone na moduły, z wejściami bezpośrednio z parkingu, co dodatkowo usprawnia robienie zakupów. Od początku działalności obiekt notuje wysokie wyniki odwiedzalności oraz obrotów i wciąż stawia na rozwój.

– Odpowiednio dobrany mix najemców, dobra lokalizacja i duży potencjał pobliskich osiedli to czynniki decydujące o sukcesie Dekady Kraków – mówi Aleksander Walczak, Prezes Zarządu Dekada SA. – W bliskim sąsiedztwie klienci mają do dyspozycji nie tylko wygodne centrum handlowe z podstawowym asortymentem, ale również punkty usługowe, przedszkole czy placówkę diagnostyki medycznej – dodaje A. Walczak.

Wśród najemców Dekady Kraków obok przedszkola Happy Kids znajduje się m. in. supermarket Carrefour, Empik, Rossmann, Pepco, Apteka Dbam o Zdrowie, Dominos Pizza, Kärcher, Pralnia Laguna, optyk Contempo, eSmoking, Wakacje.pl oraz Diagnostyka. Za komercjalizację Dekady Kraków odpowiada BOIG Property Consulting.

Jedenaście obiektów sieci pod wspólną nazwą Dekada działa już w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Planowane są także inwestycje w Nysie oraz we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim. Docelowo sieć ma liczyć co najmniej 20 obiektów w całej Polsce. Głównymi najemcami galerii i centrów handlowych Dekada są największe sieci sklepów w Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.