Centra Atrium uzupełniają ofertę w segmencie leisure&entertainment

Atrium Polska podpisało umowy najmu z prężnie rozwijającą się siecią fitness klubów. Zdrofit wkrótce ruszy w trzech lokalizacjach Atrium. Nowy najemca wzmocni ofertę rozrywkową Atrium Promenada w Warszawie, Atrium Koszalin i Atrium Mosty w Płocku. Atrium jest wystawcą Shopping Center Forum 2018 Exhibition & Awards.

Zdrofit to sieć klubów fitness zlokalizowanych dotąd w Warszawie i jej okolicach. Firma posiada obecnie 21 lokalizacji, a w tym roku planuje podwoić tę liczbę. Oferta Zdrofitu obejmuje zajęcia fitness, indoor cycling, a także cross training i treningi personalne pod okiem specjalistów. Klienci sieci fitness mają również dostęp do wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt siłowni i zaopatrzonych w sauny stref relaksu. Z usług sieci Zdrofit, która wchodzi w skład Benefit Systems, mogą też korzystać bez dodatkowych opłat posiadacze kart MultiSport.

– Wyzwaniem dla centrów handlowych jest kreowanie nie tylko inspirującej przestrzeni zakupowej, ale również ciekawych propozycji z zakresu leisure&entertainment. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zadbaliśmy o to, aby mieli możliwość korzystania z klubów fitness zlokalizowanych w naszych Centrach. Mamy świadomość tego, że w dzisiejszych czasach stały dostęp do oferty sportowo-rekreacyjnej jest istotny i zapewniamy, iż już wkrótce kluby fitness Zdrofit otworzą swoje podwoje dla naszych wspólnych klientów – mówi Marta Hamarowicz, dyrektor Działu Najmu Atrium Poland Real Estate Management.

Zdrofit uzupełni ofertę centrów Atrium Polska w segmencie leisure&entertainment, przejmując lokale po Jatomi Fitness, które wycofało się z polskiego rynku. Wszystkie nowe kluby sieci Zdrofit zostaną otwarte w centrach Atrium w maju.

Atrium w Polsce

Atrium posiada w Polsce 21 centrów handlowych o łącznej powierzchni najmu brutto (GLA) wynoszącej 517 400 mkw. Rok 2017 spółka zamknęła z przychodem z najmu brutto na poziomie 100,345 mln euro. W Polsce zlokalizowanych jest siedem kluczowych obiektów Atrium. Należą do nich: Atrium Promenada i Atrium Targówek w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium Felicity w Lublinie, Atrium Koszalin, Atrium Copernicus w Toruniu i CH Focus w Bydgoszczy.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl