scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

VIVE Profit Center z 34. lokalem sieci

Sklep-VIVE-Profit-2

Spółka VIVE Profit Center rozszerzyła swoją działalność w województwie śląskim. Nowy wielkopowierzchniowy sklep z niepowtarzalną odzieżą został otwarty 23 marca br. w Jaworznie. To już 9. lokal tej marki w województwie i 34. placówka VIVE Profit w Polsce.

Sklep VIVE Profit przy ul. Grunwaldzkiej 263 w Jaworznie jest 34. placówką tej ogólnopolskiej sieci w Polsce i dziewiątą w województwie śląskim. Sklepy w regionie zlokalizowane są w Bytomiu, Bielsku-Białej, Chorzowie, Jastrzębiu Zdroju, Katowicach, Knurowie, Rybniku i Zabrzu.

Punkty VIVE Profit należą do największej sieci wielkopowierzchniowych sklepów, które każdego dnia oferują swoim klientom wybór z ponad 100 tys. sztuk niepowtarzalnej odzieży używanej. Szeroki asortyment sprawia, że każdy klient lokalu bez trudu wybierze tekstylia odpowiednie dla siebie i swoich bliskich. W sklepie o powierzchni około 1 tys. mkw. będzie można wybierać ubrania wyeksponowane na wieszakach, stojakach i w koszach. Odwiedzający znajdą tu tekstylia różnych marek w bogatej kolorystyce i rozmiarach, pogrupowane w różne kategorie. W lokalu będzie można również znaleźć dodatki i akcesoria przydatne w gospodarstwie domowym.

VIVE Profit Center

Jedna ze spółek wchodzących w skład VIVE Group, z których główna – VIVE Textile Recycling, działając od 26 lat, jest liderem branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. VIVE Profit Center zajmuje się zarządzaniem i rozwojem sieci wielkopowierzchniowych sklepów z niepowtarzalną odzieżą – VIVE Profit i VIVE Profit Plus. Obecnie spółka posiada kilkadziesiąt sklepów detalicznych w Polsce, stale rozbudowując sieć w całym kraju. Duża powierzchnia każdego sklepu pozwala klientom na dokonywanie zakupów w bardzo komfortowych warunkach, a oferowany towar w zależności od rodzaju eksponowany jest na wieszakach, półkach lub w koszach. Raz na dwa tygodnie następuje całkowita wymiana asortymentu w każdym sklepie należącym do sieci.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
PULS RYNKU
SCF DATABASE
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

Codzienny newsletter kierowany jest do profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów oraz dostawców nowoczesnych usług i technologii dla rynku retail

* indicates required