Fitness Academy w Pasażu Grunwaldzkim

Jeszcze tej wiosny w należącym do EPP Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu zostanie otwarty klub Fitness Academy, który zajmie powierzchnię blisko 2,2 tys. mkw.

Sieć klubów Fitness Academy, należąca do Fitness Academygrupy Benefit, to marka, pod którą funkcjonuje 16 ekskluzywnych klubów fitness zlokalizowanych głównie we Wrocławiu oraz w Katowicach, Krakowie i Legnicy.  Można tu znaleźć nie tylko profesjonalny sprzęt do ćwiczeń siłowych i kardio, ale także zapoznać się z najnowszymi trendami panującymi na rynku fitness oraz skorzystać z opieki profesjonalnych trenerów, masażystów i dietetyków.

Fitness Academy mówi o sobie, że w klubach tej sieci aktywny wypoczynek staje się przyjemnością, a przyjemność stylem życia. To filozofia, z którą w pełni się identyfikujemy – powiedziała Anna Piotrowska, Asset Manager w EPP.  – To tak, jak w należących do EPP centrach handlowych, gdzie zakupy przestają być obowiązkiem, a stają się rozrywką i wypoczynkiem – nasi klienci mają możliwość skorzystania nie tylko z oferty handlowej, ale również szerokiej oferty rozrywkowej i rekreacyjnej. Bardzo się cieszę, że nasza już zróżnicowana propozycja zostanie uzupełniona przez ofertę fitness, bez której trudno sobie wyobrazić nowoczesne centrum handlowe.

W dzisiejszych czasach, kiedy tak dużo uwagi poświęca się zdrowemu stylowi życia i „byciu fit”, obecność Fitness Academy w Pasażu Grunwaldzkim to kolejny z dowodów na to, że EPP dąży do kompleksowego zaspokojenia wszystkich potrzeb swoich klientów, dodała Anna Piotrowska.

Ponad 200 punktów handlowych, usługowych i restauracyjnych

Pasaż Grunwaldzki to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych na Dolnym Śląsku otwarte w kwietniu 2007 roku. Galeria, zlokalizowana w samym sercu miasta, jest ulubionym miejscem zakupów i spotkań mieszkańców oraz wizytówką wrocławskiego Placu Grunwaldzkiego.

Kompleksową ofertę centrum tworzy blisko 200 punktów handlowych, usługowych oraz restauracyjnych. Szeroki wybór znanych marek, bogaty kalendarz imprez i atrakcji – to wszystko sprawia, że Pasaż jest idealnym wyborem na udane zakupy oraz spędzenie wolnego czasu. W centrum znajduje się 11-salowe Multikino, nowoczesna strefa food court z ulubionymi restauracjami, kawiarniami oraz niezwykłym widokiem na miasto.

Pasaż Grunwaldzki to także przyjazne i komfortowe miejsce dla całych rodzin. Na dzieci czeka plac zabaw, na którym pod czujną opieką animatorów mogą się bawić bez końca, w czasie, gdy rodzice udają się na zakupy. Do dyspozycji klientów jest 1 400 miejsc na zadaszonym parkingu, postój taksówek oraz samoobsługowa stacja wypożyczania rowerów miejskich.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl