Rusza SCF 2018. Dzisiaj Welcome Mixer, jutro Forum

scf-2018-welcome-mixer

Dziś o godzinie 19 wszyscy uczestnicy Forum spotkają się w restauracji Charlotte Menora na Welcome Mixer, który zainauguruje wiosenną edycję Shopping Center Forum 2018 Exhibition & Awards. Już jutro rusza najważniejsze spotkanie branży rynku centrów handlowych w pierwszym półroczu 2018 roku.

Tradycyjny Welcome Mixer rozpoczyna się wieczorem w przeddzień Shopping Center Forum. Udział w tym wydarzeniu jest otwarty dla wszystkich uczestników Forum. Tym razem goście spotkają się w Charlotte Menora.

– Na dzień przed rozpoczęciem Forum, tj. 11 kwietnia, serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników do wyjątkowego lokalu Charlotte Menora przy pl. Grzybowskim 2 na oficjalny Welcome Mixer. Zaczynamy punktualnie o 19. To doskonała okazja do zbudowania nowych relacji z kluczowymi osobami w naszej branży – mówi Rafał Satora, Dyrektor Działu Digital w firmie CITY, która jest wyłącznym partnerem Welcome Mixer.

Jutro rusza SCF 2018

Już jutro, czyli 12 kwietnia ponad 1 tys. uczestników, w tym 400 przedstawicieli zarządów sieci handlowych i około 40 partnerów i wystawców spotka się z kolei w Centrum Konferencyjnym na stadionie Legii Warszawa.

Jednym z kluczowych elementów Forum są panele tematyczne i dyskusyjne. Tematem przewodnim tegorocznej edycji to “Rynek centrów handlowych w obliczu zmieniających się oczekiwań klientów”. W panelach udział wezmą m.in. przedstawiciele takich firm jak: Cresa, JLL, Comarch, EIP, Multi, Neurohm, eObuwie, Cushman & Wakefield.

Shopping Center Forum

Od kilkunastu dni działa już platforma do umawiania spotkań podczas Forum. Do tej pory za pośrednictwem systemu umawiania spotkań wysłano kilka tysięcy wiadomości. Dostęp do systemu mają tylko uczestnicy, którzy zakończyli proces rejestracji.

Zgodnie z tradycją, w wiosennej edycji Forum przyznane zostaną nagrody dla najlepszych na rynku najemców. – Przyznanie nagród Retailers Awards będzie kulminacyjnym elementem SCF. Jury konkursu doceniło zarówno znane i odważnie rozwijające się marki, jak i te, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki. Emocji na pewno nie zabraknie. Oprócz sieci handlowych nagrodę otrzyma także najlepszy manager – nagroda Best Manager of the Year. Ostatnia statuetka trafi w ręce Osobowości Roku – mówi Radosław Rybiński, dyrektor zarządzający SCF.

After Party

Na koniec intensywnego dnia pełnego biznesowych rozmów i emocji związanych z przyznaniem nagród SCF 2018 Retailers’ Awards, uczestnicy Forum będą mogli zrelaksować się w miłej atmosferze podczas tradycyjnego After Party.

W tym roku After Party odbędzie się w warszawskim klubie Hard Rock Cafe. Gospodarzem wieczoru będzie ECC Real Estate, deweloper centrum handlowego Nowa Stacja w Pruszkowie.

Za oprawę muzyczną tegorocznego After Party zadba trójka muzyków: DJ PURE, Sara Malinowska oraz Alicja Skórkiewicz.

Udział w After Party wyłącznie dla uczestników VIP.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn