Ponad 1100 osób uczestniczyło w Shopping Center Forum 2018 Exhibition & Awards

Zakończyła się wiosenna edycja Shopping Center Forum 2018 Exhibition & Awards. Wzięło w niej udział ponad 1100 uczestników. Tym samym SCF potwierdziło swoją pozycję kluczowego wydarzenia dla branży retail w regionie CEE.

Większość uczestników SCF stanowili przedstawiciele zarządów sieci handlowych oraz liczni partnerzy Forum. Ostatnie dwa dni były dla nich czasem intensywnych rozmów biznesowych, ciekawych dyskusji o przyszłości handlu, emocji związanych z przyznaniem nagród SCF 2018 Retailers’ Awards oraz dobrej zabawy podczas Welcome Mixera i After Party. Jak co roku SCF cieszyło się ogromnym zainteresowaniem przedstawicieli branży retail nie tylko z Polski, ale również z Europy, zwłaszcza z regionu CEE.

– Dziękujemy wszystkim partnerom, wystawcom i uczestnikom za udział w wiosennej edycji Shopping Center Forum. Rekordowa frekwencja potwierdza, że jest to najważniejsze tego typu wydarzenie dla branży retail nie tylko w Polsce, ale w całym regionie CEE. Już teraz gorąco zachęcam wszystkich do udziału w jesiennej edycji Forum, która tradycyjnie odbędzie się we wrześniu (26-27.09) w Warszawie – komentuje Radosław Rybiński, dyrektor zarządzający SCF.

Biznes, wiedza i zabawa

Dla wielu uczestników Forum jednym z jego kluczowych elementów są panele tematyczne i dyskusyjne. Tym razem tematem przewodnim był “Rynek centrów handlowych w obliczu zmieniających się oczekiwań klientów”. W panelach wzięli udział m.in. przedstawiciele takich firm jak: Cresa, JLL, Comarch, EIP, Multi, Neurohm, eObuwie, Cushman & Wakefield, a także liczni eksperci rynkowi z branży retail.

Zgodnie z tradycją podczas wiosennej edycji Forum przyznane zostały nagrody dla najlepszych najemców i managerów na rynku retail. Dodatkowa nagroda została także przyznana Osobowości Roku. Trafiła ona w ręce Marka Piechockiego, prezesa zarządu Grupy LPP.

Po ciężkim dniu pełnym biznesowych rozmów i emocji związanych z przyznaniem nagród SCF 2018 Retailers’ Awards uczestnicy Forum relaksowali się w miłej atmosferze podczas tradycyjnego After Party. W tym roku odbyło się ono w warszawskim klubie Hard Rock Cafe. Szampańska zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn