Nowa marka modowa uzupełni ofertę Focus Mall Zielona Góra

Znana marka odzieży dżinsowej – Lee Cooper, wzbogaciła grono najemców modowych Focus Mall Zielona Góra, jednego z największych centrów handlowych w województwie lubuskim.

Galeria Focus Mall w Zielonej Górze konsekwentnie realizuje strategię rozwoju, powiększając swoje portfolio najemców. Kolejna, po marce Sinsay, firma odzieżowa uatrakcyjniła ofertę handlową obiektu. Od 7 kwietnia 2018 roku, odwiedzający galerię mogą korzystać z bogatej oferty salonu Lee Cooper. Lokal znanej brytyjskiej marki dżinsowej,  o powierzchni 91 mkw., znajduje się na poziomie 1, w sąsiedztwie sklepów Greenpoint i Diverse.

Lee Cooper jest najstarszą europejską marką dżinsową i liderem mody w tym segmencie. Powstał w 1908 roku w Wielkiej Brytanii i w tym roku obchodzi 110 lat działalności. Oferta marki skierowana jest zarówno do Pań, jak  i Panów. Odzież Lee Cooper łączy w sobie komfort, doskonałą, jakość i naturalne tkaniny z modnym wyglądem.

Sklep Lee Cooper

Focus Mall to nowoczesne centrum handlowo – usługowe w centrum Zielonej Góry, wybudowane w 2008 roku, na pofabrycznych terenach dawnej Fabryki Wełny. Obiekt dostarcza szeroką ofertę handlowo-usługową, rozmieszczoną na 29 tys. mkw. GLA. Oprócz 110 sklepów i butików dla odwiedzających dostępne jest 9-salowe kino. Na terenie galerii mieści się Muzeum dawnego Zakładu Przemysłu Włókienniczego „Polska Wełna”, które podkreśla charakter obiektu.

Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle Poland. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma Apsys Polska.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top