KiK otwiera kolejne sklepy i po raz pierwszy prezentuje nowy format salonu

Sklep sieci KiK

Do ponad 200 sklepów KiK w Polsce i ok. 3,5 tys. w Europie dołączyły kolejne – w Międzyrzecu Podlaskim i Zawadzie koło Opola. Wydarzenie to otworzyło nowy etap w historii KiK w Polsce – sklep otwarty w CH Turawa Park w Zawadzie ma powierzchnię 850 mkw. i jest pierwszym wielkopowierzchniowym sklepem KiK w Polsce.

Pierwszy sklep sieci KiK w Międzyrzecu Podlaskim znajduje się przy ul. Brzeskiej. Nowo otwarty sklep sieci KiK znajduje się w CH Turawa Park w miejscowości Zawada.

Zgodnie z założeniami do końca roku ma funkcjonować ok. 250 sklepów KiK w Polsce. Tylko w kwiecień zaplanowane są jeszcze 4 otwarcia – w Żywcu, Oławie, Włodawie i Wschowej.

Marka KiK stara się zapewnić coraz lepszy dostęp do swoich produktów. Pomimo tego, że na naszym rynku funkcjonuje zaledwie od pięciu lat, szybko zdobywa kolejne miejscowości. Dzięki kolejnym otwarciom oraz więcej mieszkańców kraju ma ułatwiony dostęp do pomysłowych zakupów w korzystnych cenach. Dewizą marki KiK jest bowiem oferowanie wszystkich produktów za niewielkie pieniądze, z jednoczesną dbałością o to, by były one inspirujące i zgodne z najnowszymi trendami.

KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest właścicielem ok. 3,5 tys. sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Włoch.

KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn