Pierwszy salon Sizeer na Węgrzech i szósty na Litwie i Czechach

Salon sieci Sizzer

Kwiecień dla sieci salonów Sizeer stoi pod znakiem dynamicznej, międzynarodowej ekspansji. Pierwszy sklep multibrandu zawitał na Węgry, a kolejne lokalizacje zostały otwarte na Litwie i Czechach.

Charakterystyczne logo marki Sizeer od dziewięciu lat można spotkać w galeriach i na ulicach handlowych europejskich miast, których grono sukcesywnie się powiększa. Polska, Niemcy, Słowacja, Czechy, Litwa, Łotwa, Rumunia, a teraz Węgry – to kraje, w których Marketing Investment Group, właściciel sieci, postawił na dynamiczny rozwój.

Ekspansja sieci

7 kwietnia węgierski Debreczyn (Debrecen Forum), a 14 kwietnia czeskie Pilzno (Olympia Pilsen) i stolica Litwy (Galeria Europa) – to kolejne punkty na mapie handlowej marki Sizeer, przy czym na Węgrzech jest to pierwszy sklep, a w Czechach i Litwie już szóste lokalizacje. Wszystkie trzy sklepy liczą blisko 600 mkw. powierzchni handlowej, na której sympatycy sneakerów i odzieży streetwearowej znajdą wybór najnowszych modeli od największych marek. Obecnie multibrand liczy 128 sklepów w Europie, a jego ekspansja w regionie CEE jest sukcesywnie kontynuowana.

Właścicielem marki Sizeer jest Marketing Investment Group – wyłączny dystrybutor marek New Era, Timberland, linii obuwniczej Lacoste, Umbro, Lotto, Confront, Feewear, a także właściciel sieci sklepów 50 style, up8 i Symbiosis.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn