Giacomo Conti wprowadza się do Libero

Salon Giacomo Conti

Moda męska od Giacomo Conti dołączy do katowickiego Libero. Wnętrza salonu, polskiej marki zostaną zaaranżowane tak, aby każdy poczuł, że jest tu wyjątkowym gościem.

Wchodzisz do środka, pod ręką znajdujesz najnowsze fasony marynarek, ulubionych koszul, świetne garnitury i wszystkie niezbędne dodatki. Robisz kilka kroków i jesteś w przestronnej garderobie. Tu wygodnie przymierzysz i dobierzesz zestaw na wybraną okazję. Brakuje pomysłu? Doradzi stylista. Brzmi zachęcająco, nie prawda?

– Wygoda to jedna z cech wspólnych naszej marki i katowickiego Libero. Wybraliśmy to miejsce dlatego, że ma świetnie dobraną propozycję modową, ciekawą architekturę, można będzie do niego łatwo dojechać i wygodnie zaparkować. Cieszymy się, że już latem tego roku będziemy mogli otworzyć tu nasz salon – mówi Karol Olejniczak, Prezes Giacomo Conti.

– Intensywnie pracujemy nad tym, aby goście Libero mieli dostęp do najbardziej oczekiwanych i lubianych sklepów. Promujemy wygodny, miejski styl życia i takie marki jak Giacomo Conti doskonale pasują do tego, co będzie się działo w Libero. – mówi Marcin Szlufik , senior leasing manager w Dziale Centrów Handlowych z Echo Investment.

Giacomo Conti to inspirowana włoskim designem, polska marka odzieży męskiej oferująca kolekcję biznesową, smart casualową, a także modę ślubną. Ma blisko 80 salonów w topowych galeriach handlowych w Polsce.

Komercjalizacja na poziomie 95 proc.

Libero powstaje u zbiegu ulic Kościuszki i Kolejowej, gdzie w godzinach szczytu przejeżdża ponad 15 tys. pojazdów na godzinę. Wraz z postępującym procesem budowy prowadzony jest zaawansowany proces komercjalizacji. Już 95 proc. powierzchni Libero zostało wynajęte. Wśród najemców Libero znalazły się m.in. takie marki jak: Piotr i Paweł, Helios, Fabryka Formy, MkBowling, Centrum Medyczne GynCentrum, Media Markt, RTV Euro AGD, iDream, Sony Centre, H&M, Grupa LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House), Forever 21, New Yorker, Guess, Carry, Simple, Gino Rossi, Orsay, Greenpoint, Triumph, Calzedonia, Diverse, Lee Wrangler , Big Star, Vistula, Wólczanka, Lancerto, Lavard, CCC, Deichmann, Ochnik, Wojas, Ryłko, Sizeer, Smyk, Douglas, Rossmann, Apteka Europejska, Wittchen, Tous, Pandora, Apart, W.Kruk, YES, Martes Sport, 4F, Puma, Empik, Świat Książki, Home&You, Flying Tiger, Pizza Hut, KFC, McDonalds, Starbucks, North Fish, Bon Apetito, Food&Ball, Sushi Kofuku i wiele innych.

Od 2016 roku Libero jest sponsorem kobiecej drużyny GKS Katowice.

Libero to nowe, ekscytujące miejsce na mapie Katowic – świeże spojrzenie na zakupy, rozrywkę, rekreację i sport. To przyjazna i komfortowa przestrzeń zaprojektowana na wskroś współcześnie, jednak z klasycznym podejściem estetycznym.  Miejsce spotkań, inspiracji, fascynacji i po prostu miło spędzonego czasu.

Ponad 150 sklepów, liczne restauracje, kawiarnie, kinowy multipleks, klub fitness – Libero to jedyne miejsce w regionie z tak bogatą ofertą sportową i rekreacyjną. To również nowocześnie zaaranżowany, miejski plac z amfiteatrem, sezonowym lodowiskiem, miejscami do wypoczynku, gier stacjonarnych i innych aktywności na świeżym powietrzu.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn