Skende Shopping poszerza ofertę dla aktywnych

Skende Shopping, Lublin

Od 21 kwietnia, wszyscy lubiący aktywnie spędzać czas będą mogli skorzystać z bogatej oferty nowego sklepu GO Sport w Skende Shopping. To kolejny najemca popularnego i szybko rozwijającego się centrum handlowego, należącego do spółki IKEA Centres.

GO Sport to sklep dla osób, które pasjonują się sportem, uprawiają go na co dzień, a w pracy łączą przyjemne z pożytecznym.

– Centrum handlowe Skende Shopping to doskonały wybór dla naszej marki. Bardzo się cieszymy na otwarcie drugiego już sklepu sieci w Lublinie, ponieważ naszym celem zapewnienie dostępu osobom aktywnym do wszystkich dyscyplin w jednym miejscu. Na otwarcie przygotowaliśmy szereg atrakcyjnych ofert cenowych, a także konsultacje dietetyczne i treningowe specjalistów All For Body. Skende Shopping to szybko zyskujące na popularności centrum handlowe, które już teraz wyróżnia się w całym regionie. Wierzymy w jego potencjał przyciągania klientów i jesteśmy przekonani, że nasz sklep będzie doskonale wpisywał się w atrakcyjną ofertę handlową dla mieszkańców Lublina i regionu – powiedziała Karolina Małaczek, Dyrektor Marketingu GO Sport.

Topowe marki

Otwarte w listopadzie 2017 roku centrum handlowe Skende Shopping w Lublinie zapewnia klientom dostęp do wiodących marek i sieci, co spotkało się z ogromnie pozytywnym przyjęciem wśród mieszkańców Lublina. Niezwykle ciekawy projekt architektoniczny w stylu skandynawskim z dominacją jasnych kolorów, naturalnych materiałów, dużą ilością światła dziennego i szerokimi pasażami tworzą przyjazną przestrzeń, która zachęca do odpoczynku, relaksu i spotkań ze znajomymi czy rodziną. Obiekt wyposażony został w wiele rozwiązań pro-ekologicznych, takich jak nowoczesne systemy minimalizujące zużycie energii i zasobów naturalnych, a tym samym wpływ na  środowisko.

– Skende Shopping to miejsce przyjazne odwiedzającym, oferujące pełen wachlarz możliwości zakupowych i usługowych – powiedział Jacek Garbaczewski, dyrektor Skende Shopping. – Otwarcie sklepu sportowego GO Sport potwierdza nasze dążenie do zapewnienia klientom z Lublina i okolic optymalnie dopasowanej oferty, zgodnej z ich oczekiwaniami. Oprócz miejsc, w których można załatwić najpilniejsze sprawy lub usługi (nadać przesyłkę pocztową, kupić wyjazd wakacyjny, wymienić waluty w kantorze, załatwić usługi telekomunikacyjne czy umyć samochód), odwiedzający znajdą tu popularne marki modowe oraz sportowe, a także topowe sklepy z produktami do wyposażenia i aranżacji domu – a wśród nich oczywiście sklep IKEA, który jest drugim co do wielkości w Polsce.

Skende Shopping to także przyjazne miejsce spotkań, w którym w niezobowiązującej atmosferze można miło spędzać czas. Funkcjonalny rozkład centrum gwarantuje sprawną realizację zakupów w blisko 60 punktach handlowych i usługowych. Wśród najemców znajdują się takie marki jak m.in. Deichmann, Martes Sport, Wojas, Lee Wrangler, Pepco, Douglas, Carry, CCC, Home&You, Flying Tiger Copenhagen, Rossmann i Świat Książki. Najmłodsi mogą korzystać z ulubionych atrakcji, takich jak strefa kreatywna Małe Miasto LuCreate, wyspa zabaw, ścianka-rysowanka, czy wypożyczalnia bezpiecznych samochodzików. Dogodny dojazd do centrum samochodem, środkami komunikacji miejskiej oraz rowerem to dodatkowe atuty przyciągające klientów. Przy centrum znajduje się również stacja rowerów miejskich oraz punkt naprawy rowerów.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn