North Fish rozwija usługę delivery

North Fish uruchomił opcję dostawy posiłków w Bydgoszczy za pomocą serwisu Pyszne.pl. Od 20 kwietnia zamówienia realizowane są przez restauracje zlokalizowane w Zielonych Arkadach oraz Focus Park.

Od końca 2017 roku North Fish rozwija obszar dostaw w największych miastach w Polsce. Obecnie, oprócz Bydgoszczy, posiłki dostarczane są w także w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Katowicach, Białymstoku oraz Łodzi. Klienci mogą zamówić bez wychodzenia z domu kanapki, zupy, świeże smoothies z naturalnych składników oraz inne produkty znane już w sieci.

Ponad 40 restauracji

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach i owocach morza. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo.

W tej chwili North Fish to 41 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1 tys. pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.

North Food Polska S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej Michał Sołowow Group, w skład której wchodzą firmy o ugruntowanych pozycjach na rynku: Synthos, Cersanit, Barlinek czy Komfort, a także startupy takie jak: 3DGence, New Era Materials i Homla.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.