Nowe lokalizacje Księgarnie Świat Książki

Księgarnia Świat Książki nie ustaje z ekspansją. Portfolio lokalizacji sieci powiększyło się o kolejne nowe punkty sprzedaży.

Wśród najnowszych otwarć jest lokalizacja we wrocławskim centrum handlowym. W CH Borek przy al. Hallera 52 marka otworzyła swoją ósmą w stolicy Dolnego Śląska lokalizację. 21 marca została z kolei otwarta została pierwsza Księgarnia Świat Książki w Tychach. Sieć wzbogaciła ofertę Centrum Handlowego Gemini Park Tychy przy ul. Towarowej 2C.

Dynamiczna ekspansja

Dynamiczna ekspansja Księgarnie Świat Książki trwa. Od początku 2018 roku sieć urosła o kilka nowych punktów na terenie całego kraju, w tym m.in. dzięki otwarciom w Warszawie, Grudziądzu i Polkowicach. Tylko w 2017 roku otwartych zostało w sumie 48 nowych lokalizacji sieci Księgarnie Świat Książki. Razem z ekspansją sieci rośnie również wysoka jakość obsługi klienta.

Księgarnie Świat Książki to sieć licząca już około 120 salonów na terenie całej Polski, których oferta obejmuje nowości, hity wydawnicze i klasykę – od ambitnych tytułów dla wymagających przez literaturę popularną po książki dla dzieci i podręczniki. Sieć wspiera Duże Rodziny – w księgarniach akceptowana jest Karta Dużej Rodziny, a jej posiadacze mają możliwość skorzystania ze specjalnych rabatów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.