IKEA Centres w Zabrzu przyciąga nowe marki

Hebe, Grycan oraz Apple Premium Reseller to kolejni najemcy, którzy wybrali nowe centrum handlowe IKEA Centres w Zabrzu. Jego koncept zakłada zintegrowanie centrum handlowego, oferującego zakupy w sklepach popularnych marek, z zieloną przestrzenią rekreacyjno-rozrywkowo-edukacyjną wokół obiektu.

Wśród nowych najemców znajduje się drogeria Hebe z grupy Jeronimo Martins, która obejmie 293 m kw., punkt Grycan Lody od Pokoleń oraz sklep Apple Premium Reseller – wszystkie one zajmą łączną powierzchnię 553 m kw., powiększając grono marek, które do tej pory podpisały umowy najmu lokali w nowo budowanym centrum. Wśród nich są m.in. Castorama, Komfort, Kino Helios, Martes Sport, Leopark, RTV EURO AGD, operatorzy gastronomiczni Kuchnia Express Marché, Sevi Kebab, kuchnia orientalna Guty, Makarun, a także Apteka Europejska, salony optyczne Paris Optique oraz Optykomania, Time Trend, Swiss, Teleakces.com, eSmoking World, Kolporter, biura podróży Itaka, Rainbow i Sun Way Travel.

Biuro prasowe Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja: Obiekt IKEA Centres w Zabrzu to odpowiedź na nowe trendy, a jego lokalizacja przy Trasie Średnicowej zapewnia klientom doskonały dostęp do ulubionych sklepów. Cieszymy się, że nasza nowa drogeria zostanie otwarta w tak nowoczesnym i wyróżniającym się miejscu.

Mnóstwo atrakcji i usług dodatkowych

W odpowiedzi na zmieniające się preferencje konsumentów, którzy coraz częściej przychodzą do centrów handlowych w poszukiwaniu rozrywki i odpoczynku oraz pomysłów na spędzanie wolnego czasu, IKEA Centres przygotowała mnóstwo atrakcji i usług dodatkowych. Będzie tu kino i atrakcyjny food court z miejscami do siedzenia na świeżym powietrzu, a także teren zielony na którym zaplanowano m.in. ogród botaniczny, amfiteatr, sztuczną plażę, fontanny, miejsca do grillowania, ścieżki rowerowe i biegowe, skatepark, trasy dla narciarzy biegowych czy ogrodzone miejsce dla osób z psami.

IKEA Centres w Zabrzu
IKEA Centres w Zabrzu

Systematycznie rozwijamy sieć naszych lodziarnio-kawiarni. Dla nowych punktów wybieramy najbardziej atrakcyjne i perspektywiczne lokalizacje, które będą przyciągały klientów. Takim miejscem z pewnością będzie inwestycja, która powstaje w Zabrzu. Zdecydowaliśmy się na otwarcie w niej lodziarnio-kawiarni z uwagi na wyjątkowy charakter obiektu, łączący funkcje handlowe z rekreacyjnymi i kulturalno-rozrywkowymi. Chcemy być blisko ludzi i towarzyszyć im podczas zakupów, zabawy i wspólnego spędzania czasu. Nasza lodziarnio-kawiarnia zapewni odwiedzającym chwile wytchnienia przy najwyższej jakości lodach, deserach i ciastach oraz wielu innych przysmakach z naszej oferty – mówi Zbigniew Grycan, właściciel sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Za komercjalizację obiektu IKEA Centres w Zabrzu odpowiada Colliers International.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top