SCF 2018: komercjalizacja projektów Immofinanz na ostatniej prostej

Najemcy chętnie do nas przychodzą. Nasze projekty cieszą się dużym zainteresowaniem. Na Shopping Center Forum prezentujemy obiekty powstające pod szyldem Stop Shop, parki handlowe Vivo oraz Tarasy Zamkowe w Lublinie – mówi dla Retailnet Bożena Kaczanowska-Tajan – Senior Asset Manager Retail, Immofinanz.

– Wszystkie nasze obiekty mają wysoki poziom wynajęcia. Mamy dosłownie ostatnie metry do wzięcia – podkreśla Bożena Kaczanowska-Tajan i dodaje, że najemcy chętnie korzystają z możliwości spotkania z przedstawicielami firmy Immofinanz na SCF. – Wiele spotkań mieliśmy już umówionych przed targami.

Prezentowane na SCF 2018 Tarasy Zamkowe to centrum handlowo-rozrywkowe z 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni  38 tys. mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1,4 tys. miejsc postojowych. Otwarcie obiektu miało miejsce 4 marca 2015 roku. Budynek łączy w sobie unikalną architekturę z wysokimi standardami ekologicznymi. Tarasy Zamkowe są pierwszym centrum handlowym w Polsce, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

Z kolei parki handlowe Stop Shop i Vivo oferują szeroką gamę produktów o dobrej jakości w porównaniu do ceny. Jak informują przedstawiciele spółki Immofinanz, dzięki odpowiednim połączeniom komunikacyjnym i rozległym parkingom są one idealne dla świadomych cenowo tzw. „smart shopper-ów”. Centra handlowe Vivo oferują nieskomplikowane zakupy dla całej rodziny z szeroką ofertą rozrywki i rekreacji.

Immofinanz to firma z sektora nieruchomości komercyjnych, której działalność skupia się na obiektach handlowych oraz biurowych na siedmiu głównych europejskich rynkach, tj. w Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii oraz Polsce. Podstawa działalności firmy obejmuje zarządzanie nieruchomościami oraz część deweloperską. Marki handlowe Stop Shop, Vivo oraz marka biurowa myhive stanowią kluczowy obszar dla tych aktywności i odzwierciedlają koncentrację na wysokiej jakości usługach. Firma posiada portfel o wartości około 4,2 mld euro (z wyłączeniem Rosji), obejmujący ponad 230 nieruchomości. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu (indeks ATX) oraz w Warszawie.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn