W Galerii Bronowice otwarto pierwszy krakowski salon Rebel Electro

Galeria Bronowice wciąż poszerza swoją ofertę handlową i pozahandlową, dostosowując się do rosnących oczekiwań otoczenia. Tym razem postawiła na rozwój kategorii związanej z elektroniką i sprzętem RTV AGD. W kwietniu na poziomie 0 otwarty został pierwszy w Krakowie salon marki Rebel Electro. Nowy lokal zajmuje powierzchnię 100 mkw.

Od początku roku Galeria Bronowice bardzo aktywnie kontynuuje dopasowanie swojego asortymentu do potrzeb klientów. Ostatnio centrum handlowe poszerzyło ofertę o marki takie jak Mozart Optyk, New Men Style, Homla, Wima–Rol, Clodi oraz Sun Way Travel. Kolejnym etapem rozbudowywania tenant-mix jest dołączenie nowego najemcy z kategorii elektronika.

Nowo otwarty salon Rebel Electro oferuje sprzęt RTV i AGD. W swojej ofercie posiada m.in. telewizory, systemy kina domowego, zestawy audio do domu i do samochodów. Dostępne są także urządzenia mobilne, takie jak smartfony i tablety marki Kruger&Matz, sprzęty AGD marki Teesa, a także m.in. zabawki elektroniczne, mierniki, lutownice, czy oświetlenie.

– Każda zmiana dotycząca nowych najemców jest dokładnie przemyślana. Dostosowujemy się do wymagań i oczekiwań konsumentów, dlatego też rozszerzyliśmy ofertę o poszukiwane przez klientów produkty elektroniczne. Cieszę się, że mogliśmy rozbudować tę kategorię dzięki salonowi Rebel Electro – mówi Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.

Nowo otwarty Rebel Electro jest drugim salonem otwartym w centrach handlowych zarządzających przez Immochan Polska.

Galeria Bronowice, działa od listopada 2013 roku. Oferuje ok. 60 tys. mkw. GLA na której znajdują się sklepy znanych i lubianych marek, największy jednopoziomowy hipermarket Auchan, elektromarket Saturn, a także salony niedostępne w innych galeriach, takie jak H&M Home oraz punkty usługowe – Poczta, pierwszy w Krakowie Punkt Obsługi Mieszkańców w Galerii czy dwa bezpłatne punkty Co-Working. Obiekt oferuje 2,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych, usytuowanych na trzech kondygnacjach. Obiekt należy do Immochan.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl