Żabka wchodzi do Centrum Zakupów

Na początku maja w Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny został uruchomiony sklep sieci Żabka, który zajmuje ponad 100 mkw. powierzchni. Wśród najemców centrum, którego właścicielem jest firma Napollo, znajdują się również m.in.: Pepco, KiK, Media Expert, Rossmann oraz apteka Duos.

To dwunasty sklep sieci Żabka zlokalizowany w komercyjnej przestrzeni handlowej. Oferta Żabki skierowana będzie zarówno do mieszkańców Czerwionki-Leszczyn, jak i  klientów i pracowników centrum, którzy mogą zrobić szybkie i wygodne zakupy, zjeść ciepły posiłek, wypić kawę, doładować telefon czy opłacić rachunki.  Klienci nowego sklepu Żabka w centrum miasta, będą mogli również odebrać przesyłki kurierskie nadawane za pośrednictwem Poczty Polskiej i DHL.

Oferta handlowa Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny

– Oferta Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny to obok mody rodzinnej, akcesoriów do domu, elektroniki, artykułów z kategorii zdrowie i uroda także oferta spożywcza i usługi – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w firmie Napollo, która jest właścicielem obiektu.

– Sklep Żabka bardzo dobrze wpisuje się w lokalny charakter centrum, które charakteryzują wygodne zakupy blisko domu i dostępność szerokiego wachlarza produktów istotnych z punktu widzenia codziennych sprawunków – dodaje Dorota Beltrani.

– W kręgu naszych zainteresowań, poza aglomeracjami miejskimi, są również mniejsze miejscowości, w których możemy budować i rozwijać naszą markę. Centrum handlowe sąsiaduje z przystankiem transportu miejskiego oraz dużym osiedlem mieszkaniowym. Centrum Czerwionka-Leszczyny położone jest przy autostradzie A1, dzięki czemu zarówno okoliczni mieszkańcy jak i wszystkie osoby dojeżdżające do pracy do Katowic będą mogły w drodze do domu czy z pracy zrobić szybkie zakupy – mówi Agata Michalska, Manager ds. Ekspansji w Centrach Handlowych z firmy Żabka Polska.

Inwestycje spółki Napollo

Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny ma powierzchnię GLA 2750 mkw. i zlokalizowane jest w centralnej części miasta, przy jednej z głównych ulic, w otoczeniu osiedli mieszkaniowych. Miasto i gmina Czerwionka-Leszczyny położne są w południowo-zachodniej części województwa śląskiego, ok. 40 km od Katowic.

Inwestorem i właścicielem Centrum Zakupów jest Napollo. Firma jest inwestorem i deweloperem obiektów handlowych i mieszkaniowych. Napollo jest właścicielem centrum handlowego Galeria Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie. Rozwija nowy format obiektów handlowych typu convenience pod wspólną marką N-Park. Powstają one w centrach miast do 100 tys. mieszkańców oraz wielkich osiedli aglomeracji. Pierwszy N-Park został uruchomiony w roku 2017 r. we Wrocławiu, kolejne N-Parki powstają m.in. we Wrocławiu, Warszawie i aglomeracji warszawskiej.

Wszystkie obiekty spółki Napollo zostaną zaprezentowane podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum już 26-26 września 2018 r.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl