Nowa restauracja w Arkadach Wrocławskich

W Arkadach Wrocławskich rozpoczęła działalność Mihiderka – restauracja z kuchnią roślinną, w której można zjeść pysznie i zdrowo. Lokal mieści się na 1. piętrze Centrum i zajmuje 45 mkw. powierzchni.

W Mihiderce potrawy są serwowane na porcelanowych talerzach, a goście siedzą na odrestaurowanych kultowych i obecnie bardzo modnych krzesłach z lat 60-tych. W samym wnętrzu dominuje drewno i cegła oraz elementy dekoracyjne w kolorze niebieskim. Klienci dodatkowo mają do dyspozycji przestrzeń stolikową przed lokalem.

Szersza oferta gastronomiczna

– Mihiderka znakomicie uzupełnia szeroką ofertę gastronomiczną Arkad Wrocławskich. Tym bardziej, że obecnie kuchnia roślinna cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dla wielu osób jedzenie to nie tylko przyjemność, ale również świadome odżywianie oraz styl życia będący podstawą dla zdrowego funkcjonowania organizmu. Nasza nowa restauracja jest także idealnym miejscem dla osób które chcą spróbować wegańskich dań z ciekawości i poznać nowe smaki – mówi Joanna Kozieł, Manager ds. Komercjalizacji, Arkady Wrocławskie SA.

– Wszystkie potrawy, które oferujemy, są od początku do końca zrobione z niskoprzetworzonych składników roślinnych. Nie dodajemy do nich żadnych produktów odzwierzęcych, nie ma w nich cholesterolu, ani laktozy. Wiele naszych propozycji to dania ze składników bezglutenowych. Staramy się też naszą ofertę dopasować do różnych gustów smakowych naszych Klientów – mówi Marcin Krysiński, współwłaściciel Mihiderki w Arkadach Wrocławskich.

Arkady Wrocławskie

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach Centrum znajduje się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W Centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy”, supermarket Piotr i Paweł oraz pierwsze we Wrocławiu OH Kino będące połączeniem najlepszych cech multipleksu z charakterystycznymi elementami dawnej kinematografii. Największą atrakcją Centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami: 12 metrów wysokości, 8,5 metra długości, 3.5 metra szerokości oraz waga 200 ton.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl