Zmodernizowana restauracja Olimp w Bonarka City Center

Grupa Gastromall 10 maja, po gruntownym remoncie otworzyła na nowo restaurację Olimp w Bonarka City Center w Krakowie. Lokal wystartował w zupełnie odmienionym wnętrzu, zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami

Sieć restauracji Olimp licząca obecnie ponad 70 punktów, to najszybciej rozwijający się w Polsce koncept z jedzeniem na wagę w ujednoliconej cenie za 100 g. W 2018 roku sieć ma powiększyć się o około 30 nowych lokalizacji.

Restauracja Olimp w Bonarka City Center ma otwartą kuchnię, dzięki czemu cały proces przygotowywania posiłków jest widoczny dla klientów. Duże, przestronne wnętrze umożliwiające swobodną pracę kucharzy oraz nowoczesny, jasny front z ergonomicznym ciągiem wydawczym pozwala na utrzymanie szybkości obsługi oraz zapewnienie komfortu gościom.

Menu nowej restauracji zostało starannie przygotowane; dania w ofercie opracowano w oparciu o sezonowe i lokalne produkty. Centralne, widoczne dla klientów miejsce zajmuje grill, na którym codziennie przygotowywane są warzywa, mięso i ryby.

Właściciel pięciu marek

Grupa Gastromall to właściciel pięciu marek gastronomicznych, w tym najbardziej rozpoznawalnych: Olimp, Companeros i Lovit. Firma na rynku gastronomicznym działa od 1995 r.

Zgodnie z przyjętymi założeniami ekspansja sieci Olimp prowadzona jest w miastach powyżej 70 tys. mieszkańców oraz na powierzchniach od 60 do 600 mkw. Ważnym czynnikiem jest to, ile lokalizacji Grupa Gastromall ma już w danym mieście.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.