Sieć Zebrano Rano w Libero

Galeria Libero

Sieć Zebrano Rano – oferująca zdrową żywność – zadebiutuje na Śląsku. Pierwszy sklep zostanie otwarty w katowickiej Galerii Libero, realizowanej przez Echo Investment.

Echo Investment jest wystawcą Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference.

Zebrano Rano to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów, które oferują artykuły żywnościowe wytwarzane w sposób tradycyjny i pochodzące z upraw ekologicznych oraz naturalne kosmetyki.

– Żyjemy coraz szybciej i intensywniej, ale coraz częściej znajdujemy czas, aby zadbać o swoją dietę. Szukamy ekologicznych produktów do zastosowania w codziennym żywieniu i przygotowaniu pysznych, zdrowych posiłków, także w nawiązaniu do trendów jakimi są super foods czy slow food. Decydujemy się na odpowiednio zbilansowane diety. To właśnie dla takich osób w naszych sklepach przygotowujemy tradycyjne, naturalne produkty, zdrowe słodkości, a także kosmetyki i suplementy. Nasz pierwszy sklep na Śląsku otworzymy w Libero, które wybraliśmy m.in. ze względu na bogatą ofertę gastronomiczną – mówi Marcin Błachnik, Zebrano Rano.

– Zdrowa żywność ze sklepu Zebrano Rano to coś, czego szukają dziś osoby dbające o zdrowie i kondycję. Świetnie się składa, że pierwszy sklep tej sieci na Śląsku otworzymy właśnie w Libero. Oprócz oferty spożywczej w tym sklepów specjalistycznych ze zdrową żywnością warto przy okazji wspomnieć o bogatej strefie gastronomicznej, którą w Libero stworzą nie tylko duże i znane sieci, ale też lokalni restauratorzy. To również festiwale kuchni lokalnych, bio-bazary i food trucki oraz sportowy pub „Food &Ball” Arkadiusza Milika, który na debiut autorskiego pomysłu wybrał właśnie Libero – mówi Wojciech Mazur, Leasing Manager w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

Libero powstaje u zbiegu ulic Kościuszki i Kolejowej, gdzie w godzinach szczytu przejeżdża ponad 15 tys. pojazdów na godzinę. Wraz z postępującym procesem budowy prowadzony jest zaawansowany proces komercjalizacji. Już 95 proc. powierzchni Libero jest już wynajęte. Wśród najemców Libero znalazły się m.in. takie marki jak: Piotr i Paweł, Helios, Fabryka Formy, MkBowling, Centrum Medyczne GynCentrum, Media Markt, RTV Euro AGD, iDream, Sony Centre, H&M, Grupa LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House), Forever 21, New Yorker, Guess, Carry, Simple, Gino Rossi, Orsay, Greenpoint, Triumph, Calzedonia, Diverse, Lee Wrangler , Big Star, Vistula, Wólczanka, Lancerto, Lavard, Giacomo Conti, CCC, Deichmann, Ochnik, Wojas, Ryłko, Sizeer, Smyk, Douglas, Rossmann, Apteka Europejska, Wittchen, Tous, Pandora, Apart, W.Kruk, YES, Martes Sport, 4F, Puma, Empik, Świat Książki, Home&You, Homla, Flying Tiger, Pizza Hut, KFC, McDonalds, Starbucks, North Fish, Bon Apetito, Food&Ball, Sushi Kofuku i wiele innych.

Od 2016 roku Libero jest sponsorem kobiecej drużyny GKS Katowice.

Libero Katowice. New shopping experience.

Libero to nowe, ekscytujące miejsce na mapie Katowic – świeże spojrzenie na zakupy, rozrywkę, rekreację i sport. To przyjazna i komfortowa przestrzeń zaprojektowana na wskroś współcześnie, jednak z klasycznym podejściem estetycznym.  Miejsce spotkań, inspiracji, fascynacji i po prostu miło spędzonego czasu.

Ponad 150 sklepów, liczne restauracje, kawiarnie, kinowy multipleks, klub fitness – Libero to jedyne miejsce w regionie z tak bogatą ofertą sportową i rekreacyjną. To również nowocześnie zaaranżowany, miejski plac z amfiteatrem, sezonowym lodowiskiem, miejscami do wypoczynku, gier stacjonarnych i innych aktywności na świeżym powietrzu.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn