Grupa Saller buduje Park Handlowy w Legnicy

Park Handlowy w Legnicy

Grupa Saller z Wrocławia rozpoczęła budowę Parku Handlowego u zbiegu ulic Piłsudskiego i Sudeckiej w Legnicy.

Grupa Saller sukcesywnie rozwija portfolio swoich obiektów. Właśnie ruszyły prace nad nową inwestycją w Legnicy. Głównym najemcą w nowo budowanym parku będzie operator spożywczy Biedronka. Równolegle prowadzone są rozmowy z kolejnymi zainteresowanymi obiektem najemcami.

W celu wyjścia naprzeciw oczekiwaniom zarówno klientów, jak i najemców już obecnie planowana jest dalsza rozbudowa obiektu w Legnicy.

Park Handlowy w Legnicy
Park Handlowy w Legnicy

Modernizacja obiektów

Bieżący rok w działaniach Grupy Saller charakteryzuje także modernizacja oraz rozbudowa istniejących obiektów.

Firma przykłada dużą wagę do unowocześniania pod względem technicznym, architektonicznym oraz estetycznym swoich obiektów. W tym zakresie Grupa Saller nie odbiega od dominującego obecnie na rynku handlowym trendu. Jak informuje Zarząd Saller, wynika to z jednej strony z nasycenia rynku, a tym samym z ograniczonych możliwości realizowania nowych obiektów, z drugiej zaś z dojrzałości niektórych nieruchomości i związanych z tym przestarzałych technologii.

O Grupie Saller

Firma założona została w Bawarii w 1981 roku. Siedziba główna mieści się w Turyngii. Grupa Saller jest właścicielem portfela nieruchomości w Niemczech, Czechach, Polsce i na Słowacji. W tych krajach planuje i realizuje projekty, buduje, wynajmuje długoterminowo, utrzymuje, pielęgnuje, zarządza oraz rozbudowuje nieruchomości komercyjne każdego rodzaju. Do jej usług należy także kompleksowa opieka i zarządzanie własnymi parkami handlowymi oraz centrami handlowymi.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn