Hebe kontynuuje rozwój sieci sprzedaży

hebe-nowe-otwarcia

Regularnie przybywa nowych punktów sprzedaży drogerii Hebe. Należąca do Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja sieć dynamicznie rozwija siatkę sprzedaży umacniając swoją pozycję w kolejnych regionach Polski.

15 maja br. miało miejsce oficjalne otwarcie najnowszej drogerii sieci Hebe – w centrum przy ul. Księdza Piotra Skargi 6 w Katowicach. To trzecia lokalizacja Hebe w tym mieście. Już 18 maja sieć wzbogaci ofertę galerii w Zamościu otwierając drugą drogerię w tej części kraju.

Przypomnijmy, że od 11 maja klienci Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan także mogą korzystać z oferty Hebe. Salon o powierzchni ponad 320 mkw. jest pierwszą drogerią Hebe w Rumi i zarazem trzecia w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Immochan Polska.

Komfort zakupów

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011 r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe.

Hebe to drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. Gosh, P2, Bandi, Purederm, Nacomi, Benton, Halloween czy Desigual. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn