Sizeer kontynuuje ekspansję na Węgrzech

Sizeer

Przybywa salonów Sizeer na Węgrzech. Po otwarciu pierwszego sklepu na początku kwietnia, dochodzą kolejne dwie lokalizacje.

Najpierw Debreczyn 7 kwietnia, następnie Szeged (23 kwietnia, a teraz stolica Węgier powitała nowy salon multibrandu. 12 maja w West End Center w Budapeszcie otwarty został już trzeci sklep sieci Sizeer i to na przestrzeni miesiąca. W ten sposób węgierscy fani sneakerów znajdą wybór najnowszego streetwearu od największych marek na powierzchni liczącej łącznie ok. 500 mkw. we wszystkich lokalizacjach. Obecnie multibrand liczy 130 sklepy, a jego ekspansja w regionie CEE jest nieprzerwanie kontynuowana od 2013 roku. Dodatkowe informacje na temat salonów i ich oferty znaleźć można pod adresem www.sizeer.com.

Rozwój zagranicą

Przypomnijmy, że charakterystyczne logo marki Sizeer od dziewięciu lat można spotkać w galeriach i na ulicach handlowych europejskich miast, których grono sukcesywnie się powiększa. Polska, Niemcy, Słowacja, Czechy, Litwa, Łotwa, Rumunia, a teraz Węgry – to kraje, w których Marketing Investment Group, właściciel sieci, postawił na dynamiczny rozwój.

Właścicielem sieci Sizeer jest Marketing Investment Group – wyłączny dystrybutor marek New Era, Timberland, linii obuwniczej Lacoste, Umbro, Lotto, Confront, Feewear, a także właściciel sieci sklepów 50style, up8 i Symbiosis.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY