Marka OVS debiutuje w stolicy

OVS Kids

17 maja 2018 roku w Warszawie został otwarty salon znanej włoskiej marki OVS. Sklep oferuje odzież oraz akcesoria dedykowane najmłodszym. Jest to drugi salon marki w Polsce i pierwszy w Warszawie.

Nowy lokal OVS Kids w warszawskim centrum handlowym zajął powierzchnię 135 mkw. Sklep został wyposażony w wygodne przymierzalnie z dużymi lustrami oraz w doskonałe oświetlenie, dzięki którym zakupy w salonie są łatwe zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

W OVS Kids znajdziemy produkty dla dzieci w wieku 0-10 lat. W asortymencie marki dostępne są odzież, obuwie i dodatki m.in. czapki, torebki, ozdoby do włosów, stroje kąpielowe i akcesoria plażowe.

Marka jest dostępna w Polsce w trzech lokalizacjach w Warszawie, Łodzi i Poznaniu. Sieć na świecie jest rozwijana w oparciu o system franczyzowy. Grupa poszukuje lokali przy głównej ulicy lub w centrum handlowym. Marka jest rozwijana w miastach liczących min. 80 tys. mieszkańców. Koszt aranżacji salonu wynosi ok 450 eur/mkw.

OVS jest włoskim liderem w branży odzieżowej. Marka posiada ponad 1000 sklepów we Włoszech i 400 w 35 krajach. Sklepy w formacie OVS mają powierzchnię od 800 do 1,2 tys. mkw., w formacie OVS Kids między 150-300 mkw.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn