Poznań Plaza poszerza ofertę centrum

W galerii Poznań Plaza został otwarty salon optyczny LOOX. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i zajmuje powierzchnię 69 mkw.

Projekt salonu optycznego jest przykładem zastosowania nowoczesnego designu. Aby zachować wrażenie gabinetu lekarskiego, wnętrze pomieszczenia skąpane jest w bieli. Jedna ze ścian została pokryta tapetą w geometryczne wzory, a czarne akcenty, takie jak ramy luster czy szafy ekspozycyjne z podświetleniem LED-owym, nadają przestrzeni wyjątkowy charakter.

LOOX Galeria Optyki oferuje indywidualnie dobrane do każdego pacjenta soczewki okularowe, zbudowane z najlepszych materiałów i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii optymalizacyjnych. W ofercie znajduje się też szeroki wybór markowych opraw oraz okularów przeciwsłonecznych z najnowszych kolekcji światowych marek.

Salon oferuje profesjonalne badanie ostrości wzroku, a także bogaty asortyment soczewek kontaktowych dziennych i miesięcznych, w tym również wysokiej klasy soczewki kontaktowe iLOOX.

Około 140 sklepów

Centrum handlowe Poznań Plaza harmonijnie łączy funkcje handlowe i rozrywkowe dla całej rodziny. Na blisko 30 tys. mkw. klienci znajdą około 140 salonów i sklepów z najnowszymi kolekcjami odzieży, biżuterii, galanterii skórzanej, obuwia oraz wiele punktów usługowych i gastronomicznych. W Poznań Plaza obecne są marki premium: Chiara, Simple, Molton oraz popularne sklepy sieciowe: New Look, Promod, Zara i Reserved. Powodzeniem wśród klientów centrum cieszy się supermarket Piotr i Paweł. Na poszukujących technologicznych nowinek czeka wielofunkcyjne centrum nowoczesnych technologii Komputronik Megastore. W Poznań Plaza znajduje się 10 sali kinowych Cinema City i jedyne w Poznaniu trójwymiarowe kino IMAX. Poznań Plaza posiada certyfikat BREEAM.

Poznań Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.