Salon z ekskluzywną bielizną w NoVa Park

18 maja br. do grona najemców NoVa Park dołączył salon Samanta oferujący ekskluzywną bieliznę damską. Salon Samanta o powierzchni ponad 45 mkw.  znajduje się na pierwszym piętrze, w sąsiedztwie sklepów Trademode i Elvis.

Samanta to polski producent ekskluzywnej damskiej bielizny działający na rynku od 1992 roku. Samanta posiada w swojej ofercie bogaty wybór bielizny damskiej oraz oferuje usługi Indywidualnego Doboru Bielizny oraz szycia produktów na indywidualne zamówienia.

– Samanta to kolejny najemca z branży lingerie, który wzbogacił ofertę handlową NoVa Park. Ekskluzywny asortyment, komfort połączony z pięknym designem i najnowszymi trendami to cechy, których poszukują nasze klientki i mogą je odnaleźć właśnie w marce Samanta – mówi Bartosz Frąckowiak, Leasing Manager NoVa Park.

Najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, Intersport, KiK, KFC, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK, czy Bershka.

Właścicielem NoVa Park jest konsorcjum firm MAS Real Estate oraz Prime Kapital. Zarządcą NoVa Park jest firma PK Property Management (Poland) Sp. z o.o.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl