Foot Locker otworzył 5. sklep w Polsce

foot-locker-warsaw-wola-park

Firma Foot Locker wynajęła lokal o powierzchni 254 mkw. w warszawskim centrum handlowym. Nowy salon został otwarty 25 maja. Jest to piąty sklep tej marki w Polsce. Najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cresa.

Foot Locker to jedna z największych sieci obuwniczych na świecie. Firma specjalizuje się w sprzedaży butów sportowych wiodących marek. Obecnie sieć liczy ponad 2,5 tys. sklepów na świecie, w tym ponad 620 w 20 krajach Europy. W Polsce marka oprócz tej lokalizacji ma jeszcze cztery sklepy: w CH Złote Tarasy w Warszawie, Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu, Galerii Katowickiej w Katowicach i Bonarka City Center w Krakowie.

Sieć będzie rosła

– Będzie to drugi sklep w Warszawie. Dołożymy starań, żeby sieć rosła na terenie Polski – mówi Szymon Łukasik, Dyrektor działu reprezentacji najemców handlowych w firmie Cresa Polska.

Cresa jest największą na świecie firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych świadczącą usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców. Prowadzi działalność w ponad 60 biurach na całym świecie. Cresa Polska oferuje obiektywne i niezależne usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma zapewnia kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych, badań rynku i doradztwa, wycen nieruchomości oraz projektowania i zarządzania projektami. Siedziba firmy Cresa Polska mieści się w Warszawie. Biura regionalne znajdują się we Wrocławiu, Trójmieście i Łodzi.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl