Nowy najemca medyczny w Sky Tower

W Sky Tower należącym do LC Corp SA, działalność rozpocznie Analgomed – nowy najemca medyczny. Poradnia zostanie uruchomiona w sierpniu 2018 r., zajmie powierzchnię 630 mkw. na II piętrze obiektu. Umowa najmu została podpisana w grudniu ubiegłego roku.

– Analgomed to kolejny najemca medyczny, który zdecydował się na świadczenie usług w Sky Tower. Na terenie biurowca działa już GabClinic – uznana warszawska Klinika Psychoterapii i Psychiatrii a także Klinika Okulistyczna Optegra. Nasz obiekt jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów na mapie Wrocławia, zlokalizowanym w pobliżu ścisłego centrum miasta, co  ma ogromne znaczenie dla Klientów odwiedzających biura i lokale usługowe usytuowane w Sky Tower – mówi Izabela Miśta, Manager ds. Najmu, LC Corp SA.

Analgomed stosuje innowacyjne metody diagnostyczne i terapeutyczne. W Sky Tower będzie świadczył usługi medyczne w warunkach ambulatoryjnych w ramach poradni wielospecjalistycznej. Wśród specjalizacji Analgomed są: kompleksowe leczenie bólu, usługi psychologiczne a także rehabilitacyjne. Oprócz gabinetów lekarskich Analgomed będzie miał w Sky Tower zaplecze biurowe.

Kompleks Sky Tower zlokalizowany  jest w centrum Wrocławia, w dzielnicy Krzyki. W jego bezpośrednim sąsiedztwie przebiega główna trasa łącząca południe miasta z autostradą A4. Z biurowcem sąsiadują również kluczowe linie autobusowe i tramwajowe, a jego odległość od dworców PKP i PKS wynosi zaledwie 1,5 km.

Swoim użytkownikom biurowiec Sky Tower oferuje wiele udogodnień, takich, jak: podziemny parking, monitoring, klimatyzacja, centrum fitness. Obecnie w obiekcie trwają prace związane z przebudową I piętra, co ma pozwolić na powiększenie powierzchni biurowej.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.