Dwie nowe restauracje North Fish

Sieć restauracji North Fish powiększyła się o dwie nowe lokalizacje. W maju restauracje wzbogaciły ofertę gastronomiczną dwóch gdańskich centrów handlowych, dzięki czemu marka wzmocniła swoją pozycję w mieście.

Liczba restauracji North Fish w Gdańsku wzrosła do trzech, a w kraju do 43. Najnowszy lokal w Galerii Morena (otwarty 29 maja) wyróżnia format „easy”, charakteryzujący się uproszczonym menu i szybkością realizowania zamówień.

Na drugą lokalizację sieć wybrała nowo otwarte centrum Forum Gdańsk. 26 maja zadebiutowała tam otwierając lokal na poziomie +2.

43 restauracje

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach i owocach morza. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 43 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia się, że niekwestionowanym liderem w Polsce, i druga w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.

North Food Polska S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej Michał Sołowow Group, w skład której wchodzą firmy o ugruntowanych pozycjach na rynku: Synthos, Cersanit, Barlinek czy Komfort, a także startupy takie jak: 3DGence, New Era Materials i Homla.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.