Rośnie sieć Księgarnie Świat Książki. Trzy nowe punkty

Rzeszów, Inowrocław i Gdańsk – to najnowsze lokalizacje w portfolio dynamicznie rozwijającej się sieci Księgarnie Świat Książki.

Księgarnie Świat Książki umacnia swoją pozycję w kolejnych częściach kraju i debiutują w nowych lokalizacjach.

18 kwietnia br. marka otworzyła drugą księgarnię w Rzeszowie – i tym razem wybór padł na lokalizację w centrum handlowym. Z kolei od 19 kwietnia po raz pierwszy Księgarnie Świat Książki są obecne w Inowrocławiu. Marka wzbogaciła ofertę handlową Galerii Solnej, przy ul. Wojska Polskiego 16. Sieć swój najnowszy lokal 26 maja otworzyła w CH Forum Gdańsk przy Targu Siennym 7. To już piąta Księgarnia Świat Książki w Gdańsku.

Rośnie powierzchnia handlowa

Od początku 2018 roku sieć urosła o kilka nowych punktów na terenie całego kraju, w tym m.in. dzięki otwarciom w Warszawie, Grudziądzu i Polkowicach. Tylko w 2017 roku otwartych zostało w sumie 48 nowych lokalizacji sieci Księgarnie Świat Książki. Razem z ekspansją sieci rośnie również wysoka jakość obsługi klienta.

Księgarnie Świat Książki to sieć licząca już około 120 salonów na terenie całej Polski, których oferta obejmuje nowości, hity wydawnicze i klasykę – od ambitnych tytułów dla wymagających przez literaturę popularną po książki dla dzieci i podręczniki. Sieć wspiera Duże Rodziny – w księgarniach akceptowana jest Karta Dużej Rodziny, a jej posiadacze mają możliwość skorzystania ze specjalnych rabatów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.