EPP: Multikino VR by Samsung w Galaxy już otwarte

Widz jako bohater wydarzeń w technologii VR, wizyta w najdalszych zakątkach świata  i rozrywka dla całej rodziny – to nowa atrakcja dostępna dzięki Multikino VR by Samsung  w należącym do EPP szczecińskim centrum handlowo-rozrywkowym Galaxy. To jedno  z trzech takich kin w kraju i jedyne w województwie zachodniopomorskim.

Firma EPP jest wystawcą Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference.

Multikino VR by Samsung w Szczecinie prezentuje repertuar w technologii VR (ang. virtual reality  – wirtualna rzeczywistość). Dla widzów przygotowano cztery kategorie filmów: Podróże, Niesamowite doświadczenia, Dla rodzin, Sztuka. Podczas projekcji trwających do 20 minut widz siedząc w wygodnym kinowym fotelu przeniesie się w najdalsze zakątki świata, aby podziwiać piękno tamtejszej przyrody czy architektury.

– Multikino VR by Samsung w Szczecinie to kolejny ruch wyprzedzający oczekiwania klienta  w zakresie rozrywki i spędzania wolnego czasu w centrum handlowym. Dla nas, jako wiodącego właściciela i zarządcy centrów handlowych w Polsce, niezwykle ważne jest, aby oferować naszym klientom nową jakość wychodząc poza schemat typowych galerii – mówi Marek Gładki, Head of Leasing and Asset Management w firmie EPP, będącej właścicielem Galaxy.

W przestrzeni Multikina VR znajduje się 15 obrotowych foteli z technologią Samsung Gear VR, gogle ze smartfonem Samsung Galaxy S8 oraz słuchawki AKG. Wrażenie, jakby widz sam stawał się uczestnikiem filmu i jednocześnie jednym z jego aktorów, jest możliwe dzięki wysokiej rozdzielczości wyświetlanego obrazu (2960 x 1440 pikseli na jedno oko), który Samsung zastosował w swoim smartfonie. Obraz zmienia się wraz z ruchami głowy, stąd użycie obrotowych siedzisk.

Największe centrum handlowe w regionie

Zlokalizowane w ścisłym centrum Szczecina Galaxy to największe centrum handlowo-rozrywkowe w województwie zachodniopomorskim, z powierzchnią najmu 56,600 mkw. oraz blisko 200 sklepami, lokalami usługowymi, wyspami, kawiarniami i restauracjami. Inwestycja już od wielu lat szczyci się tytułem najbardziej lubianej galerii przez klientów. Rocznie centrum odwiedza blisko 11 milionów osób. W 2018 r. Galaxy otrzymało nagrodę Property Design Awards w kategorii Design – Wnętrza: Centrum Handlowe 2018. Projekt posiada również prestiżowy certyfikat BREEAM Interim, świadczący o jego energooszczędności i dbałości o środowisko.

EPP to działająca według formuły REIT spółka inwestująca w sektorze nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Zdywersyfikowany portfel aktywów obejmuje 18 obiektów handlowych, sześć biurowych oraz dwa obiekty wielofunkcyjne w budowie o łącznej powierzchni wynoszącej
ponad 790 tys. mkw.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl