Pierwsza restauracja Berlin Döner Kebap w Bydgoszczy

Berlin Döner Kebap otworzył 42. restaurację, Nowy punkt gastronomiczny otwarto w bydgoskim centrum handlowych Focus Mall. – Czekaliśmy na ten moment siedem lat. Nareszcie udało nam się spełnić nasze marzenia o tej inwestycji – mówi Bartosz Balcerzak, manager marki Berlin Döner Kebap.

Marka Berlin Döner Kebap pierwszą restaurację otworzyła w 1998 roku w Międzyzdrojach. Na liście miejsc, w których można skorzystać z oferty Berlin Döner Kebap są m.in. łódzka Manufaktura, Stary Browar w Poznaniu, Riviera w Gdyni, Wola Park w Warszawie, Baltic Park Molo w Świnoujściu czy Galeria Kaskada w Szczecinie. Jak zapowiada firma, do końca 2018 roku planowane jest zwiększenie sieci do 50 restauracji.

Berlin Döner Kebap swoją rozpoznawalność zapewnił sobie dzięki nowoczesnemu podejściu do dań z mięsem kebabowym. Jej wyróżnikami stały się przede wszystkim wysokiej jakości mięsa, jak 100 proc. wołowina oraz kurczak bez GMO i antybiotyków.

Bydgoska galeria

Centrum handlowe Focus Mall Bydgoszcz powstało w centrum miasta, w zrewitalizowanych zakładach mięsnych zbudowanych w XIX/XX w. Obiekt ma ok. 90 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 42 tys. mkw. powierzchni najmu GLA, na której znajduje się prawie 140 sklepów i lokali gastronomicznych oraz usługowych. Ponadto, do grona najemców zaliczają się salony znanych marek odzieżowych, takich jak: Zara, H&M, Reserved, Bershka, Stradivarius, Esprit, New Look, Mango, a także elektromarket Media Expert, Empik, Smyk, iDream Apple Premium Reseller oraz sklepy z wyposażeniem domu: Duka i Home&You. Dla miłośników aktywnego trybu życia na ponad 1000 mkw. swój asortyment oferuje marka Intersport oraz funkcjonuje pierwszy całodobowy klub fitness w Bydgoszczy – StepOne. Do dyspozycji klientów jest bogata strefa food court, złożona z takich restauracji i lokali, jak: Pizza Hut, Burger King, KFC, Mc Donald’s, Salad Story, Grycan, Costa Coffee, Cukiernia Sowa i wielu innych. W obiekcie znajduje się także 13-salowe kino Cinema City, które jest największym kompleksem kinowym w mieście. Focus Mall Bydgoszcz został oddany do użytku w 2008 roku. Obiekt należy do Atrium European Real Estate Limited.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl