Trzeci salon Kazar na Węgrzech

Salon marki Kazar

Kazar, marka oferująca buty i akcesoria skórzane z segmentu premium, otwiera kolejny salon firmowy w Budapeszcie. Już od 31 maja najmodniejsze buty i dodatki zaprojektowane w zgodzie ze światowymi trendami dostępne będą w sprzedaży w Arena Plaza Mall.

– Marka Kazar od ponad 20 lat dostarcza klientom w całej Europie produkty najwyższej jakości, wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, których stylistyka i estetyka nawiązują do światowych wybiegów. Rynek węgierski jest dla nas szczególnie istotny, stąd nasze kolejne inwestycje w tej lokalizacji. Wierzymy, że uda nam się szybko umocnić naszą pozycję pośród konkurencji i zdobyć zaufanie nawet najbardziej wymagających klientów – mówi Artur Kazienko, Prezes Zarządu firmy.

Kazar dynamicznie rozwija się na arenie międzynarodowej. Węgry to jeden z kluczowych rynków w ekspansji marki – stąd nowa lokalizacja jest już trzecim stacjonarnym punktem sprzedaży w stolicy kraju. Pozostałe dwa salony mieszczą się w Allee Shopping Center oraz w prestiżowej lokalizacji przy Váci utca 28.

Ponad 60 salonów

Sukcesywnie budując swoją pozycję na rynku węgierskim od 2015 r., w każdym sezonie Kazar oferuje klientom unikalne produkty w zgodzie ze światowymi trendami w modzie. Kolekcje butów, toreb i akcesoriów to odpowiedź na potrzeby współczesnych kobiet i mężczyzn, którzy chcą podkreślić swój indywidualizm w nowoczesnym stylu.

Kazar to nie tylko świetnej jakości, modne produkty. Przez nowoczesny i wyrazisty design salonów i wyjątkową obsługę klienta, wizyta w salonie marki gwarantuje niezapomniane doświadczenia zakupowe. Marka posiada ponad 60 salonów na terenie Europy. Szeroka oferta produktów dostępna jest również na kazar.com.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY