Grycan otworzył drugą lodziarnio-kawiarnię w Kaliszu

Lodziarnio-kawiarnia Grycan

Pod koniec maja br. w Centrum Handlowym Kalisz została otwarta druga w mieście lodziarnio-kawiarnia Grycan – Lody od pokoleń. To już 154 punkt pod szyldem Grycan w Polsce.

Wnętrze lokalu Grycan – Lody od pokoleń charakteryzuje się jasną kolorystyką, a dla klientów udostępniono 21 stolików i 42 miejsca siedzące. Lodziarnio-kawiarnia w Centrum Handlowym w Kalisz jest otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 21.00 oraz w niedziele od 09.00 do 20.00.

– Mimo, że w naszej sieci mamy już 154 lodziarni-kawiarni, każde kolejne otwarcie jest dla nas powodem do radości. Tworzenie miejsc, gdzie goście mogą celebrować wspólne chwile, delektując się naszymi deserami, to dla nas ogromna przyjemność. – mówi Małgorzata Grycan, współwłaścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń. – Mamy nadzieję, że mieszkańcy Kalisza  i okolic będą z chęcią odwiedzać naszą najnowszą lodziarnio-kawiarnię. Serdecznie zapraszamy!  – dodaje Małgorzata Grycan.

14 lat na rynku

Marka Grycan – Lody od pokoleń jest obecna na polskim rynku od 2004 r. W ciągu niemal 14 lat istnienia firma Grycan rozwinęła największą rodzinną sieć lodziarnio-kawiarni firmowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Obecnie liczy już ponad 150 lokali, które sa zlokalizowane w centrach handlowych i przy ulicach. Oferta marki Grycan zawiera ponad 60 różnych smaków lodów.

Marka Grycan to dzieło życia Elżbiety i Zbigniewa Grycanów, które stworzyli czerpiąc wiedzę z własnych doświadczeń, tradycji cukierniczych swoich rodzin i zachowanych receptur Lodów od Pokoleń. Dziś firmę prowadzą wspólnie z córką Małgorzatą i przy wsparciu drugiej córki – Magdaleny.

Firma Grycan – Lody od pokoleń jest liderem rynku lodów familijnych w Polsce.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY