Nowy wymiar zakupów w MediaMarkt

Salon sieci Media Markt

Inspirujące prezentacje produktów, kompleksowy wybór najnowszego sprzętu i komfortowe warunki do poznawania nowych technologii – to wszystko czeka na klientów nowego MediaMarkt. Jeden z warszawskich sklepów sieci został zmodernizowany i obecnie jest to najnowocześniejszy sklep RTV AGD w Polsce.

MediaMarkt od 20 lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników nowych technologii poszukujących kompleksowej oferty produktów w najlepszej cenie oraz fachowej obsługi. Sklepy sieci zapewniają polskim konsumentom idealne warunki do poznawania najnowszych urządzeń i rozwiązań technologicznych, wykraczając poza standardową rolę sklepu.

Warszawski MediaMarkt, zlokalizowany przy al. Krakowskiej 61, został gruntownie przebudowany i zaaranżowany zgodnie z najnowszymi światowymi trendami, aby zapewnić swoim klientom jeszcze lepsze doświadczenia zakupowe. Jest to obecnie najnowocześniejsza powierzchnia handlowa w Polsce.

Nowoczesna przestrzeń

Zmodernizowany sklep zaskakuje designem, niestandardowymi, interaktywnymi ekspozycjami oraz szerokim wyborem nowinek technologicznych. Nowoczesna strefa gamingowa z pewnością spełni oczekiwania wszystkich graczy myślących o zakupie nowoczesnego sprzętu i pozwoli przetestować najnowsze gry. Fanów zdrowego stylu życia z pewnością zainteresuje nowoczesna strefa fit. Nowością jest również strefa nowoczesnej kuchni i gotowania, gdzie będą organizowane pokazy kulinarne i degustacje.

– Branża RTV/AGD podlega najbardziej dynamicznym zmianom, co z kolei wpływa na zmianę potrzeb konsumentów. Biorąc na siebie rolę przewodnika po świecie nowych technologii pokazujemy naszym klientom, jak bardzo mogą one ułatwiać codzienne życie, ale również jak mogą dostarczać przyjemności i nowych wrażeń w realizacji pasji – mówi Roman Lubczyk, dyrektor marketu MediaMarkt w centrum handlowym Okęcie. – W naszym sklepie klienci mogą swobodnie zapoznać się z ofertą, przetestować wiele urządzeń oraz skorzystać z profesjonalnych porad personelu, który zawsze chętnie dzieli się wiedzą.

Bogata oferta

MediaMarkt jest międzynarodową siecią specjalistycznych sklepów, oferujących najpełniejszą ofertę z zakresu elektroniki użytkowej. Wychodząc poza typową rolę sklepu, MediaMarkt oferuje bogaty pakiet usług dodatkowych oraz profesjonalne doradztwo, stając się przewodnikiem w tak szybko rozwijającym się cyfrowym świecie.

Marka stawia sobie za cel zapewnienie jak najszerszego dostępu do najnowszej elektroniki zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na platformie internetowej mediamarkt.pl. W Polsce sieć posiada 64 markety.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY