Grupa Saller: park handlowy w Śremie ma ruszyć pod koniec 2019 roku

Grupa Saller z Wrocławia poszerzyła portfolio swoich obiektów o Śrem i przygotowuje się do rozpoczęcia inwestycji u zbiegu ulic Zamenhofa i Wojska Polskiego. Otwarcie parku handlowego zaplanowano na trzeci kwartał 2019 roku.

Nowy park handlowy o powierzchni około 4.000 mkw. zlokalizowany będzie w bezpośrednim sąsiedztwie istniejącego supermarketu Lidl. Odpowiadający najnowszym standardom technicznym i architektonicznym obiekt z ciekawym mixem najemców spełni oczekiwania zarówno mieszkańców Śremu, jak i okolicznych miejscowości oferując klientom nową jakość zakupów.

Wszystkie projekty Saller zostaną zaprezentowane podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition&Conference już 26-27 września 2018 r.

Intensywny rok

Rok 2018 jest kolejnym intensywnym rokiem Grupy Saller w zakresie komercjalizacji i ekspansji. W maju br. firma oddała do użytku dwa nowe parki handlowe – w Oławie i Radzyniu Podlaskim. W planach spółki są nowe inwestycje.

Nowo otwarty Park Handlowy w Oławie, przy ul. 3 Maja ma 7,5 tys. mkw. powierzchni najmu. W gronie najemców znaleźli się: Biedronka, Jysk, Action, Rossmann, Media Expert, KiK, Textilmarket oraz sklep jubilerski Gold Beauty. Park oferuje klientom 240 miejsc parkingowych.

Parki handlowe w Oławie i Radzyniu Podlaskim otwarte

Również w maju otwarty został nabyty przez Grupę Saller Park Handlowy w Radzyniu Podlaskim. Obiekt oferuje powierzchnię najmu 3,3 tys. mkw.,a w gronie najemców znajdują się: CCC, Hebe, KiK, Martes Sport, Media Expert, Pepco.

– W kolejnych tygodniach zaplanowano otwarcie Parku Handlowego w Olecku, który Grupa Saller nabyła od firmy Redmill. Lokalizacja w Radzyniu oraz w Olecku jest dowodem na coraz większe zaangażowanie Grupy Saller w projekty na wschodzie Polski – informują redakcję Retailnet przedstawiciele Grupy Saller.

Grupa Saller została założona w Bawarii w 1981 roku. Siedziba główna mieści się w Turyngii. Grupa jest właścicielem portfela nieruchomości w Niemczech, Czechach, Polsce i na Słowacji. W tych krajach planuje i realizuje projekty, buduje, wynajmuje długoterminowo, utrzymuje, pielęgnuje, zarządza oraz rozbudowuje nieruchomości komercyjne każdego rodzaju. Do jej usług należy także kompleksowa opieka i zarządzanie własnymi parkami handlowymi oraz centrami handlowymi.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl