Przybywa najemców Galerii Raj

Galeria Raj, Dębica

NeoNail – jedna z wiodących międzynarodowych marek specjalizujących się produktach do stylizacji i pielęgnacji paznokci – otworzyła wyspę handlową w Galerii Raj. Jest to pierwsze stoisko firmowe tej marki w Dębicy.

Jak wynika z „Raportu o stanie branży kosmetycznej w Polsce 2017. 15 lat rozwoju” Polska jest szóstym rynkiem kosmetycznym w Europie i rozwija się najszybciej wśród innych europejskich krajów, doganiając takie potęgi jak np. Włochy czy Francję. Według szacunków Deltoitte i Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego wartość rynku kosmetyków w naszym kraju powinna sięgnąć w 2021 r. 20 mld zł. Równocześnie wzrasta też zamożność społeczeństwa, co powoduje wzrost popytu na produkty do pielęgnacji, makijażu oraz stylizacji paznokci.

Plany ekspansji NeoNail

– Plan ekspansji marki NeoNail zakłada tworzenie wysp handlowych w miejscach, które są cenione przez klientów za jakość usług oraz duży wybór marek i produktów. To właśnie dlatego przy wyborze miejsca na pierwszy punkt NeoNail w Dębicy zdecydowaliśmy się na  Galerię Raj, która może pochwalić się dużą popularnością wśród mieszkańców oraz komercjalizacją na poziomie 100 proc. Pozytywna koniunktura na rynku kosmetyków i duży popyt na lakiery hybrydowe sprawiają, że marka NeoNail otwiera kolejne punkty handlowe na mapie Polski – mówi Hanna Tydrych reprezentująca markę NeoNail.

Marka NeoNail, należąca do Cosmo Group, już od 11 lat podbija polski rynek produktami przeznaczonymi do stylizacji paznokci, które wyróżniają się najwyższą jakością oraz innowacyjną formułą. Produkty NeoNail dostępne są w sprzedaży w najlepszych drogeriach stacjonarnych oraz internetowych a także na wyspach handlowych w całej Polsce oraz licznych punktach handlowych w Europie, a marka systematycznie powiększa swój zakres i obszar działania.

Oferta handlowa dębickiej Galerii Raj

Galeria Raj w Dębicy jest najdłużej działającym tego typu obiektem handlowym w mieście. Funkcjonując od 1999 roku osiągnęła wysoką pozycję na lokalnym rynku branżowym, proponując klientom szeroką ofertę handlową, od dużych salonów znanych marek jak CCC, Deichmann, Rossmann, Pepco, Bricomarché „dom i ogród”, JYSK, Smyk, Orsay, Vistula, Wólczanka, Ryłko, Yes, 5.10.15, Medicine, Cotton Club, Quiosque, Top Secret, Media Expert, aż po małe butiki lokalnych firm i punkty usługowe. Swoją działalność prowadzi tu również Kaufland. Właścicielem Galerii Raj w Dębicy jest – funkcjonująca od 1997 roku na rynku nieruchomości komercyjnych – IVS Grupa. Inwestor specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych aglomeracjach miejskich.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY