Bizuu – nowe miejsce w łódzkiej Manufakturze

Salon Bizuu w Manufakturze

Odpowiadając na zapotrzebowanie gości, oraz rozwijające się trendy modowe, Manufaktura promuje autorskie projekty designerskie, łączące wiodące wzornictwo z nowatorskimi rozwiązaniami. Tak jest w przypadku marki Bizuu, która w Manufakturze debiutowała jako pop-up store, a teraz, inauguruje butik na terenie galerii.

Apsys jest partnerem merytorycznym Shopping Center Forum 2018 Exhibition & Conference, które odbędzie się w dniach 26-27 września br. w warszawskim Centrum Expo XXI

Manufaktura od lat odpowiada na zapotrzebowania estetyczne klientów. W ponad 140 sklepach odzieżowych można się ubrać na każdą okazję. Dodatkowo w ofercie Manufaktury znajdują się porady profesjonalnych stylistów i wizażystów, którzy pomagają klientom dobrać styl ubioru, odpowiedni dla ich potrzeb. W ten modowy tenant-mix świetnie wpisała się marka Bizuu, która rozpoczęła swoją działalność w Manufakturze jako pop-up store.

23 mkw. wyjątkowej przestrzeni

– Dokładamy starań, aby nasi klienci nieustannie mieli możliwość poznawania nowych, inspirujących marek na terenie Manufaktury. Tak było z marką Bizuu, którą klientki od początku pokochały za jej eleganckie i stylowe rozwiązania, było więc pewne, że po entuzjastycznym przyjęciu pop-up store, Bizuu wróci do Manufaktury już w regularnym koncepcie – dodaje Anna Łajszczak, Tenants Relations Manager.

Butik Bizuu otwarty jest na terenie galerii handlowej Manufaktury niedaleko takich marek jak Celebrity i Ania Kruk w okolicy rotundy. W sklepie o powierzchni 23 mkw. dostępna jest zarówno stała popołudniowa linia ubrań Bizuu Apres-Medi, a także nowe projekty strojów na co dzień, które w niebanalny sposób podkreślają modowe trendy. Dostępne tu modele plasują się pomiędzy wieczorowymi, eleganckimi kreacjami, a kobiecymi popularnymi strojami. Bizuu stawia także na najwyższą jakość wykonania swoich projektów, wykorzystując tkaniny z Włoch i Francji.

Uzupełnieniem oferty są akcesoria: m.in. torebki, kapelusze, i portfele. Obecnie w sklepie dominuje kolekcja BizuuxTheRollingStones, zaprojektowana na początku 2018 roku. Bizuu posiada także swoją kolekcję sukien ślubnych, które są szyte indywidualnie dla każdej klientki. Bizuu Bridal to ekskluzywna linia, nad którą pracują obie projektantki Bizuu Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak.

Manufaktura działa od 2006 roku, powstała na terenach dawnego imperium włókienniczego I.K. Poznańskiego w Łodzi. W skład kompleksu wchodzi trzyhektarowy rynek z oryginalną pofabryczną zabudową z czerwonej cegły, galeria handlowa oraz otaczające przestrzeń parkingi na ponad 3,5 tys. samochodów. Oprócz 300 sklepów, punktów usługowych i restauracji, działa tu również m.in. teatr, kino, szkoła tańca i muzeum. Łącznie Manufaktura zajmuje 27 ha, powierzchnia handlowa to 110 tys. mkw. Manufaktura zarządzana jest przez Apsys Polska Sp. z o.o., a właścicielem jest Union Investment Real Estate AG.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY