Pierwsza restauracja North Fish w Jeleniej Górze

North Food Polska realizuje kolejne planowane otwarcia nowych restauracji w Polsce. Tym razem jest to Jelenia Góra.

19 czerwca otwarto nową restaurację North Fish w formacie easy. Lokal znajduje się w Galerii Sudeckiej, największym centrum handlowym w Jelenie Górze. Tym co wyróżnia format easy to uproszczonego menu w porównaniu ze standardowym North Fish, a także dostępność dodatków w formule na wagę w wyjątkowej cenie 1,99 zł za 100g.

Restauracja North Fish w Galerii Sudeckiej znajduje się na poziomie 0 w strefie restauracyjnej.

44 restauracje

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 44 restauracje znajdujące się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.

North Food Polska S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej Michał Sołowow Group, w skład której wchodzą firmy o ugruntowanych pozycjach na rynku: Synthos, Cersanit, Barlinek czy Komfort, a także startupy takie jak: 3DGence, New Era Materials i Homla.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.