Adept pozyskał nowego najemcę dla projektu w Zduńskiej Woli

Park handlowy w Zduńskiej Woli

Adept Investment – inwestor oraz spółka odpowiedzialna za komercjalizację rozbudowywanej Galerii E w Zduńskiej Woli – podpisała umowę najmu z siecią sklepów Pepco. Salon Pepco będzie miał ok. 600 mkw. powierzchni.

Sklepy Pepco oferują szeroki asortyment odzieży i artykułów dla domu. Sieć posiada obecnie ponad 500 sklepów, w ponad 350 miastach, we wszystkich województwach w Polsce.

Galeria E zlokalizowana jest w ścisłym centrum Zduńskiej Woli, przy skrzyżowaniu głównych arterii komunikacyjnych: ulicy Łaskiej i Piwnej. Obiekt jest doskonale skomunikowany z układem dróg miejskich, posiada bezpośredni zjazd z głównego ronda.

Najemcy Galerii E

Najemcami pierwszej fazy Galerii E, otwartej dla klientów w czerwcu 2016 roku są sklepy renomowanych sieci: market spożywczy Aldi, salon obuwniczy CCC – lider polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia, salon sieci KiK, salon sportowy Martes Sport oraz drogeria Natura. Po rozbudowie, ofertę Galerii E uzupełnią sklepy znanych marek sieciowych obecnych na polskim rynku z branży: dziecięcej, modowej, obuwniczej i RTV AGD.

Po rozbudowie, całkowita powierzchnia kompleksu handlowego będzie wynosić 5 150 mkw. W obiekcie zaplanowano docelowo 220 miejsc parkingowych. Będzie to największy, nowoczesny obiekt handlowy w Zduńskiej Woli.

Otwarcie Galerii E w I kwartale 2019 r.

Otwarcie kompleksu po rozbudowie zaplanowano na I kwartał 2019 r.

Przypomnijmy, w listopadzie ubiegłego roku zostało podpisane trójstronne porozumienie z Miastem Zduńska Wola i Starostwem Powiatowym dotyczące przebudowy układu komunikacyjnego ulicy Cichej,  w zakresie realizacji drugiej fazy rozbudowy Parku Handlowego w Zduńskiej Woli. Inwestor wybuduje kolejny wjazd do kompleksu handlowego, dzięki czemu, Park Handlowy Galeria E w Zduńskiej Woli będzie doskonale skomunikowany z układem ulic miejskich poprzez 4 wjazdy: z ulicy  Piwnej, Łaskiej, Cichej oraz bezpośrednio z ronda znajdującego się na skrzyżowaniu ulic Piwnej i Łaskiej.

Adept Investment to spółka z polskim kapitałem specjalizująca się w sektorze nieruchomości komercyjnych, wspierając oraz realizując procesy inwestycyjne od momentu pozyskania i przygotowania gruntu pod inwestycję po uzyskanie finansowania, projektowanie, budowę i komercjalizację centrów handlowych.

Wszystkie projekty spółki Adept Investment zostaną zaprezentowane podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition&Conference. Z przedstawicielami firmy będzie można spotkać się już 26-27 września 2018 roku.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY