Costa Coffee umacnia swoją pozycję na Pomorzu

Sieć Costa Coffee umacnia pozycję lidera na polskim rynku, otwierając kolejną kawiarnię w samym sercu Gdańska. Doskonałą kawą z widokiem na panoramę miasta można się delektować już od maja 2018.

Perfekcyjna lokalizacja

Nowo otwarta kawiarnia jest zlokalizowana w pasażu Forum Gdańsk, położonym w centrum miasta, nad rzeką Radunią. Kompleks handlowo-usługowy, który powstał na terenie Targu Siennego
i Rakowego został wybudowany z zachowaniem walorów architektonicznych serca Gdańska. Lokal Costa Coffee mieści się przy zabytkowym mostku, który jest cennym detalem miejscowego krajobrazu. Takie położenie pozwala cieszyć się niesamowitym widokiem, który z pewnością umili Gościom chwile spędzone przy ulubionej kawie. Kawiarnia o powierzchni około 126 mkw. oferuje 45 miejsc siedzących.

Nadmorski klimat

Design kawiarni utrzymany jest w nowoczesnym, industrialnym stylu, idealnie wpisuje się w nadmorski klimat. Miedziane konstrukcje zintegrowano z żywą roślinnością. Dekoracyjne lampy oraz lustra we wnętrzu nadają niesamowitej głębi, a czerwone tapicerki foteli współgrają z szarościami. Ledon „Tylko kawa pomorze”, zaprojektowany przez firmę Twórczywo, to jednocześnie zabawna gra słów i mrugnięcie okiem do gości. W nowej, gdańskiej kawiarni Costa Coffee, panuje niesamowity, ciepły klimat, któremu smaczku dodają trzy ziarna kawy wycięte w miedzi.

Costa Coffee to globalna sieć kawiarni, założona w Londynie na początku lat 70. XX wieku przez włoskich braci Costa. W Polsce firma obecna jest od 2010 roku. Oferta kawiarni to nie tylko klasyczne czy sezonowe kawy, ale także bogata oferta produktów spożywczych, z których wiele przygotowywanych jest na miejscu w kawiarniach, w ramach projektu Jesz Fresh.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl