Rebel Electro najemcą galerii Pogoria

Dąbrowska galeria Pogoria pozyskała nowego najemcę – salon Rebel Electro ze sprzętem RTV i AGD. Lokal z nowoczesnymi urządzeniami elektronicznymi zajmuje powierzchnię ponad 80 mkw. To trzeci sklep marki w centrach handlowych należących do NEPI Rockcastle.

Firma NEPI Rockcastle jest wystawcą Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference.

W nowo otwartym salonie o powierzchni 82,62 mkw. klienci CH Pogoria znajdą duży wybór nowoczesnych urządzeń elektronicznych oraz profesjonalnych produktów dla majsterkowiczów. Lokal Rebel Electro zlokalizowany jest na poziomie 0 galerii, w sąsiedztwie sklepów Rossmann i Telakces.

Szersza oferta

– Konsekwentnie dostosowujemy propozycję handlową galerii do oczekiwań odwiedzjących, dlatego rozszerzyliśmy ofertę Pogorii o poszukiwane przez klientów produkty elektroniczne. Cieszy nas, że mogliśmy powiększyć tę kategorię dzięki salonowi Rebel Electro –mówi p. Katarzyna Jabłońska – Miedzik, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

– W wyborze lokalizacji nowych salonów kierujemy się przede wszystkim potencjałem handlowym obiektu. Centrum handlowe Pogoria doskonale spełniło nasze oczekiwania, zarówno pod względem infrastruktury, jak też przyjaznym nastawieniu do odwiedzających. Duże znaczenie dla nas ma też podejście do prowadzenia biznesu przez firmę NEPI Rockcastle, która doskonale czuje trendy rynkowe i poprzez systematyczne inwestycje podnosi prestiż obiektów. Wierzymy, że będzie to długofalowa współpraca, oparta na wzajemnym zrozumieniu, której efektem będzie bardzo liczne grono zadowolonych klientów  – mówi Jarosław Krupski, Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Rebel Electro.

Rebranding marki

Rebel Electro to sieć utworzonych w ramach rebrandingu istniejących od 2011 roku pod nazwą LPelektronik ponad 60 klepów z urządzeniami elektronicznymi. Dzięki zróżnicowanemu asortymentowi w salonach Rebel Electro każdy znajdzie coś dla siebie. Klienci mogą liczyć na swobodny dostęp i możliwość zapoznania się z oferowanymi produktami, a co weekend dostają SuperOkazje do tego,  by kupić wybrane produkty z rabatami nawet do 50 proc.

Centrum Handlowe Pogoria w Dąbrowie Górniczej to 75 lokali z szeroką ofertą handlowo-usługową. Na 36 000 mkw., stanowiących powierzchnię handlową obiektu znajdują się salony wielu marek odzieżowych i obuwniczych, restauracje i kawiarnie, kino, a także hipermarket spożywczy i budowlany. Za zarządzanie obiektem odpowiada firma BSC Property Management Sp. z o.o. sp.k.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top